9 1991 Eric Leijenaar. Mevr. R. Post: legitimatiebewijs t.n.v. R. de Caluwé, lid van dansclub met handtekening pastoor Determeyer. Heer B. Holtrop: Excursiegids 1947 NOP; plattegrond W'meer 1948; gedenkboek 25 jaar Coöp. Zuivelfabriek West Friesland Lutjewinkel 1941; folder bij catalogus P. Kooiman zaadteelt en selectiebedrijf Enkhuizen; wat de zee teruggaf, 9 foto's inundatie. Heer P. Otten: suikerstrooier CSM; asbakje met boerderij; foto's aanvulling van col lectie; liturgie afscheidsdienst NH kerk W'werf, 5 jan. 2003; plattegrond W'meer in boekvorm, uitg Rabo 1991; Brochure overgang RIJP naar Dir. Flevoland, 6 dec. 1988. Mevr. N. van Schaik: info over huur noodwoning aan Molenweg 40a. Heer C. de Jong: 3 foto's gemaal Lely, Rreiler- oord en Slootdorp 1939; statuten modelvliegclub W'meer. N.N. Nederland - van water tot land J. Th. Balk 1982. Heer. A. Metz: Informatie uit boek Tusschen mijnen en grondzeeen, over inundatie W'meer. Via mevr. Hoogendoorn: archief Holl. Mij. Van Landbouw. Heer W. Kalkman: 5 landkaarten van Kop van Noord Holland. Mevr. Boer: tegel Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen. Mevr. M. Haarsma: boek: Januarivloed 1916, M. van der Staal; boek: de Duitse tijd, 5 jaar Vaderlandse Geschiedenis, J. Meulenbelt, 1955. Mevr. V. Schaafstra: krantenknipsel 1931 over Afsluitdijk. Fam. J. Metzlar: tekening van Wapen van Wieringermeer. Heer J. de Vries (gem. W'meer): verkeersdia's van Slootdorp 84 x. Mevr.Hoekman-Blom: Plaat van: "Twaalf Provinciën Spel hooioogst in de Wieringermeer. Heer R. Muller: zakje met mosterdzaad. RK kerk Slootdorp: houten standaard voor kaarsen; tafeltje met open vakjes. Collectebus. Alle gevers hartelijk bedankt! Het voormalige openluchtbad De Terp, 1967. Foto ontvangen van dhr. J. List.

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2003 | | pagina 11