Bezoek dan onze sfeervolle showrooms! Gespecialiseerd in het renoveren van uw badkamer en al uw tegelwerk. Bent u op zoek naar een ruime keuze op het gebied van tegels en sanitair!? Wieringerwerf 1500 m2 Noord-Scharwoude 1900 m2 Gratis parkeren en aan huisbezorging in geheel Noord-Holland. Internet: www.wvanderputten.nl Van der Putten Tegels Sanitair bv Schelpenhorst 58 Wieringerwerf Tel.: 0227 60 36 44 Turbo Tegel Sanitair Handelskade 22 Noord-Scharwoude Tel.: 0226 32 12 98 27 bekend was, zoodat zelfs het begin van een spoor ontbrak, vroeg ik den heer de Boer, of hij althans personen kon noemen, bij wie een politioneel onderzoek zou kunnen aanvangen. De heer de Boer antwoordde daarop: "U moet zijn bij de plutocratische boeren in den polder, bij de Unie-kliek". Ik zei hem, dat mij, hoewel zelf lid van de Unie zijnde (zoals hem blijkens een interruptie bekend was) in de Wieringermeer slechts één ander lid van de Unie, geen pachter, bekend was. De heer de Boer noemde daarop eenige namen, daarbij voegende, dat het hem nuttig voorkwam een onderzoek bij de leden van het Beursbestuur aan te vangen. Ik zegde vervolgens toe te zullen bevorderen, dat vanwege de gemeente politie een onderzoek zou worden ingesteld, waarop de heeren het onderhoud als geëindigd beschouwden. Thuis gekomen heb ik onmiddellijk U telefonisch met het onderhoud in kennis gesteld en op Uw verzoek vervolgens dit rapport gemaakt. De Secretaris van Wieringermeer, (w.g.) BI. bl/me coll:

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2003 | | pagina 29