Jaaroverzicht van de penningmeester Penningmeester L. Stuveling geeft een toelichting op inkomsten en uitgaven over het afgelopen jaar en neemt met ons de begroting voor 2002 door. Ondanks een goed financieel resultaat moeten we ons ook niet rijk rekenen. Onderhoud aan ons pand is aanstaande, o.a. de C.V.-installatie. Verslag Kascontrolecommissie De heren Moossdorff en Rooks heb ben de boeken van de penningmeester gecontroleerd. Bij monde van dhr. Moossdorff volgt verslag. Hij constateert dat we een bloeiende en actieve vereniging hebben, dankzij de inzet van vele vrijwilligers. Complimenten aan het bestuur, met name aan de penningmeester. Hij stelt voor de penningmeester decharge te verlenen. De vergadering kan zich daar volledig in vinden. Contributievoorstel Ook onze vereniging moet afscheid nemen van onze dierbare gulden. Voor- gesteld wordt om de jaarcontributie vast te stellen op 15,- Curo per gezin. De vergadering gaat unaniem akkoord. Toekomstige excursies Namens het bestuur stelt dhr. Brugman de jaarlijkse excursie aan de orde. Het animo hiervoor is tanende. Moeten we nog wel doorgaan met deze uitgaansdag? We komen er niet hele maal uit. Misschien is een samenwerking met een andere vereniging een optie, of iets organiseren binnen de eigen gemeentegrenzen. Bestuursverkiezing Mw. A.C.M. Teeling - Geers en dhr. S. Veenstra zijn aftredend en stellen zich herkiesbaar. Andere kandidaten zijn niet aangemeld. De vergadering gaat akkoord met een mondelinge stem ming. Bij acclamatie worden beide eerdergenoemde bestuursleden her kozen. Rondvraag Mededeling uit de vergadering wordt gedaan dat de kopie-prijs van het kopieerapparaat eveneens gewijzigd moet worden in Curoprijs. Desgevraagd wordt meegedeeld dat de tentoonstelling "Trouwen en Oranje in de Polder" in het Genootschapshuis nog doorloopt tot Koninginnedag 2002. Sluiting Om 20.40 u. dankt de voorzitter de aanwezigen voor de prettige en vlotte afwerking van de agenda en kondigt de pauze aan. Voorz. deelt mee dat het eerste kopje koffie voor rekening van het Genootschap is genuttigd. Na de pauze genieten we, op gepaste wijze, van een film over de Onderwaterzetting van de Wieringermeer, alsmede van een trip van jonge polderbewoners naar het Verre' Zuid-Limburg in begin jaren '50. Notulist, S. Veenstra. 9

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2002 | | pagina 11