VARIA Heeft u boeken of foto's, films, video's of andere materialen van historische waarde, laat het ons weten, of geef het ons in bewaring voor het nageslacht. Ook zelf geschreven (levens-)verhalen zijn hartelijk welkom. Delen daarvan kunnen, eventueel aangepast, geplaatst worden in deze Kroniek. Archeologische vondsten in de Wieringermeer In verband met de cursus "Ongehoorde verhalen" van de ge zamenlijke vrouwenverenigingen, die wordt gegeven in het gebouw van Het Historisch Genootschap te Middenmeer, ben ik op zoek naar archeologische vondsten in de Wieringermeer. In de loop van deze cursus heb ik al diverse vondsten verzameld en in kaart gebracht. Het is mijn bedoeling om zo veel mogelijk gegevens, foto's, (met verhalen daarbij), te verzamelen. Er is in loop der jaren heel wat gevonden waar wij/ik geen weet van hebben, waarvan dus geen gegevens bekend zijn, gewoon omdat u uw vondst bijv. op de kast hebt staan. Nu mijn vraag aan u: Heeft u of weet u iets wat ooit gevonden is bij u of een ander op het land, en heeft u dat nog in uw bezit, of gehad, dan wil ik daar heel graag een foto van maken en/of uw verhaal daarbij horen. Ook al gaat het om een scherfje, ook dat wil ik graag vernemen. Ik ga niet bij u graven en neem uw vondsten niet mee. Het gaat alleen om het vastleggen, en een overzicht krijgen van aile vondsten, en uiteraard om een beerd te krijgen van het leven hier in de Middeleeuwen en zeker in de Prehistorie. Als u wat voor mij heeft om een foto te maken, en/of heeft u een verhaal, dan kunt u mij bellen na 4 uur 's middags op het nummer: 0227 602877. Mijn naam? Ina Hoogenbosch - Glas. Wilt u uw verhaal op papier bij mij kwijt? Mijn adres is: Verbindingsweg 3, 1771 BB Wieringerwerf. Alvast heel hartelijk bedankt voor uw medewerking, In deze rubriek doet de redactie allerlei korte mededelingen Ook vragen, korte opmerkingen en verzoeken uwerzijds kunnen in deze rubriek worden opgenomen. We willen graag dat de Kroniek een blad wordt van en voor alle leden. U kunt daartoe de redactieleden benaderen Of e-mail: ahoogenb@multiweb.nl

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2001 | | pagina 9