VARIA Heeft u boeken of foto's, films, video's of andere materialen van historische waarde, laat het ons weten, of geef het ons in bewaring voor het nageslacht. Ook zelf geschreven (levens-)verhalen zijn hartelijk welkom. Delen daarvan kunnen, eventueel aangepast, geplaatst worden in deze Kroniek. Het bestuur van Het Genootschap streeft naar een flinke toename van het aantal leden. U kunt hen daarbij helpen door leden te werven. Laat anderen deze Kroniek ook eens inzien, want onbekend maakt onbemind! Het'pand aan de Brugstraat no. 11 in Middenrneer is iedere zaterdagmiddag voor publiek toegankelijk van 14.00 - 17.00 uur, en verder op afspraak. Ter plekke kunt u bijv. de archieven inzien en eventueel kopiëren, (a 25 ct. per stuk). Meenemen naar elders, is om begrijpelijke redenen, niet toegestaan. De archiefcommissie van het Genootschap heeft de inrichting van ons pand weer veranderd. Een (andere) greep uit de eigen collectie is tentoongesteld. Zeker de moeite waard voor een (hernieuwde) kennismaking. Wilt U, bijv. in verband met een familiereünie, ons pand aan de Brugstraat bezoeken, (dus met een groep), buiten de officiële openingstijden meldt dit dan vooraf aan de secretaresse van Het Genootschap. Ook dit is te regelen. Dit najaar start er weer een cursus in ons pand. (zie voor informatie elders in deze Kroniek). 586 In deze rubriek doet de redactie allerlei korte mededelingen. Ook 'vragen, korte opmerkingen en verzoeken uwerzijds kunnen in deze. rubriek worden opgenomen. We willen graag dat de Kroniek een blad wordt van en voor alle leden. U kunt daartoe de redactieleden benaderen

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2001 | | pagina 10