m
KINDERSPELEN SLOOTDORP
1951
Deze eigenhandig
gemaakte kaart
ontvingen de
kinderen van de
2e klas van de
Prinses Margriet-
school te Sloot-
dorp van Prinses
Margriet als dank-
voor de ontvan
gen verjaardags
briefjes.
EEN DANKBAAR PRINSESJE.
Jo 71. /fS/
Harkz/yk dof)l< vvor
narprieh
ts
Pc uitslagen waren ais volgt:
Meisjes klassen 1.
AARDAPPELLOPEN
1. Inneke Menninga; 2. Inneke
Mar:s; 3. Rennie Wiegersma 4.
Janr.y van Ledden; 5. Nellie Veld;
6. Dora Bosman.
Meisjes klassen 2.
TOUWSPRINGEN met hoedje.
1. Jantje Hindi'iks; 2. Marja
T ïuntjewerff3. Nellie van der
Bout; 4. Ria Verbruggen. 5. Ieke
Tuin; 6. Tineke Nouwen.
Meisjes klassen 3.
HOEDJE OP PAAL BRENGEN.
1. Joke van Schaik; 2. Trijntje!
SWveling; 3. Tineke Brak.
Meisjes klassen 4.
HAAL DE BUS.
1. Pietje Wiegersma; 2. Riet Bo-
gers; 3. Marie Lont; 1. Lens
Ji urling; 5. Sientje Halsema; 6
Jchanna Galema; 7. Thea Pou-
WC'lri.
isjes klassen 5.
i?c.TTEHS OPHANGEN.
1. Klasien Noordhof; 2. Ina
Kuiper; 3. Wija Stuveling; 4.
Tiees Scholten: 5. Ali Smid.
Meisjes klassen 6.
HOCKEY.
1. Annie Winters; 2. Kunnic-
Spiiensma; 3. Willy van Kaart.:
4 Lucie Reitsma.
Jongens klassen 1.
ZAKLOPEN.
1. Leo van Liere; 2. Jaap van
Heerwaarden; 3. Rinse Schuur-
rrans; 4. Dik de Zwart; 5. Adri
Faes: 6. Fokke Vos.
Jongens klassen 2.
TURVEN DRAGEN.
1. Kees Toebak; 2. Bertus
Jiuirling; 3. Ari Klok; 4. Jaeob
Biouwer; 5. Hilbert Popkema; C.
B:am Nouwen: 7. Reindert
Spriensma.
Jongens klassen 3.
KOPPENSNELLEN.
1. Jan Kuiper; 2. Jo Bu.ni; 3.
Hans Bakker: 4. Han Fals; 5. Dik
Rotgans; 6. Rienk Wiegersma: 7.
Tcnny Bos.
Jongens klassen 4.
WEDLOOP MET HINDERNIS
SEN.
1 Bareld Klazinga; 2. Peter
Woudstra; 3. Jan Buwalda. 4.
Juut Schrale; 5. Theo van Scha-
gen; 6. Wil Datema.
Jongens klassen 5.
BALTRAPPEN MET FOPBRIL.
1. Piet Terpstra; 2. Bram
Liefhebber: 3. Arie vd Kooij; 4.
Kees Corstiaanse 5. Piet Vos.
Jongens klassen 6.
ZAKSLAAN.
1. Gooitse Visser; 2. Henk Hid-
dink; 3. Jaque Loxces; 4. Jollie
Schrale; 5. Jan Brattinga.
Jongens klassen 7.
1. Adriaan Juurling: 2. Aris v.
Schagen.
i;77