wil van de Kroniek een blad maken voor en van de leden en zal daartoe graag uw verhaal ontvangen. In overleg met het bestuur wordt getracht de Kroniek qua papier, formaat en drukwerk te verbeteren. Het kostenplaatje is daarbij medebepalend. Wij blijven enthousiast en met plezier aan de Kroniek werken en staan open voor opbouwende kritiek. Bestuursverkiezing. De voorztter deelt mede, dat hij zich, als voorzitter, herkiesbaar stelt evenals de heer N J Brugman en mevrouw C Kranenburg - Spaans. Desgevraagd zegt de secretaris, dat geen andere kandidaten zijn aangemeld. De voorzitter vraagt of de vergadering, nu er geen andere kandidaten zijn, er mee akkoord gaat, dat geen schriftelijke maar een mondelinge stemming wordt gehouden. De vergadering gaat hiermede akkoord. Zowel de voorzitter als de heer Brugman en mevrouw Kranenburg worden herkozen. Rondvraag. De heer B Blijdorp zegt, dat na de drooglegging diverse archeologische vondsten te voorschijn zijn gekomen. Veel van deze voorwerpen zijn naar verschillende musea overgebracht. Hij adviseert het bestuur te trachten een aantal van deze voorwerpen voor ons eigen museum aan het Genootschap af te staan. Tevens vraagt hij aandacht van de vergadering voor een eventueel gedenkteken - steen voor de soldaten uit Wieringermeer die tijdens de politionele aktie in Indonesië zijn omgekomen. Eveneens vraagt hij wie, of wie weet welke soldaten in die periode in Indonesië zijn geweest. Mevrouw Karman wijst er op, dat in enkele weekbladen de openingstijden van het Genootschapshuis onder de rubriek "Senioren" staat en vraagt of het bestuur hier wat aan kan doen.

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2001 | | pagina 13