Notulen van de jaarvergadering, gehouden op 13 februari 2001, te 20.00 uur, in de kleine beurszaal van De Beurs, Brugstraat 1 te Middenmeer. Opening. De voorzitter opent de vergadering met een hartelijk woord van welkom. De heer Diederik, die na de pauze een dialezing voor ons zal houden, ook van harte welkom. Voorzitter wijst er op, dat de bridgezaal bij de vorige bijeenkomst veel te klein was en daarom voor deze zaal is gekozen. Het afgelopen jaar hebben we weer veel nieuwe leden mogen noteren. Helaas hebben we ook afscheid moeten nemen van enkele leden. Hij verzoekt allen op te staan en noemt de namen: de heren R D Hartmans; L J Cevaal; mevrouw D Hoeksema - Dekens; de heren G Schuiringa; P Verstraten; J A Bruins; C J M van der Veldt en D J Keekstra en vraagt een ogenblik stilte om hen te gedenken. Goedkeuring notulen. De notulen van de jaarvergadering, gehouden op 20 maart 2000, opgenomen in Kroniek nummer 25, worden goedgekeurd. Jaarverslag 2000 van de secretaris. De secretaris leest het jaarverslag voor. Hierop komen geen op- en/of aanmerkingen, zodat het overzicht wordt goedgekeurd. Dit jaarverslag wordt in de eerstvolgende Kroniek opgenomen. Jaaroverzicht van de penningmeester. De penningmeester dankt het bestuur voor de hulp van de leden bij zijn werkzaamheden van het afgelopen jaar. Vervolgens geeft hij een toelichting op inkomsten en uitgaven over het afgelopen jaar. Tevens vestigt hij de aandacht op de begroting voor dit jaar. 550

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2001 | | pagina 11