451 blad 4 dat Brugstraat 11 eigenlijk helemaal klaar voor ons staat. De voorzitter geeft de gelegenheid aan de leden op de suggesties in te gaan. De heer Tekke vraagt, of dit de definitieve oplossing is voor at.t.e spullen. Antwoord is: ja, er is echt heel veel ruimte en gaat daar nog even nader op in. Mevrouw Gerritsen vraagt, of het pand al leeg is. Antwoord is: ja. De heer B Bakker vraagt of we het nu kunnen bezichtigen. Antwoord: Er is licht, alle verlichtingsarmatuur kan zo worden gebruikt maar we hebben nog geen sleutel. De heer Kistemaker vraagt of de verkoper het toejuicht, dat het Genootschap er in zal komen. Antwoord: ja, onze over eengekomen prijs is zelfs lager dan die van een andere gegadigde De heer wim van nam vraagt over de minder goede onderdor pels en de gietijzeren dakramen. Antwoord is: die worden vervangen De heer Teeling vraagt of de voorlopige koopovereenkomst vervalt als op of na 23 september a.s. het geld niet rond is. Antwoord: als wij op die datum het geld ofde toezegging niet hebben, vervalt de hele zaak. We moeten opdie datum kunnen aantonen, dat we de koopsom kunnen betalen. Mevrouw Haoeman wijst op de adressen voor subsidie zoals de Europese Commissie voor Onderwijs. Het bestuur kan kontakt met haar opnemen over de adressen. De heer Mollema is positief naar het resultaat.Hij vraagt naar de brandpreventie voor het belangrijke historiemateri aal dat werd verzameld. De heer Beentjes stelt hem gerust. Daarna gaat de voorzitter over tot de vraag aan de vergade ring: "Aan het bestuur de toestemming te verlenen het fiat te geven op het verwerven/huren van een onderkomen voor het archief en hetgeen daarbij hoort. Ik wil u vragen of u daarmee akkoord gaat en het bestuur verdere stappen zal nemen om tot het resultaat te komen. Het antwoord is een daverend applaus van de vergadering, waarna de voorzitter de pauze aankondigt. Tussen de bedrijven door wordt gevraagd, in verband met de rechtstreekse verhuizing van de Genootschapseigendommen naar het te verwerven pand, om medewerkers. Wg de pamse. Na de pauze brengt de heer Beentjes ter sprake,dat in de

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 1999 | | pagina 9