445 Beste leden van ons Genootschap. Het is op 7 september 1999 een vergadering geweest, dat zult u in de notulen lezen, het is ook zo. Er is die avond unaniem besloten het pand van de heer H Veenstra, voorheen Silvis - Vos, aan te kopen. Een stap voorwaarts dus, een grote stap kun je wel zeggen. Want nu het Genootschap een eigen onderkomen heeft, zijn we wat woonruimte betreft voor de toekomst verzekerd. Geweldig!! Hartelijk dank voor uw vertrouwen! Even een korte terugblik. Verschillende jaren maakten wij gebruik van een ruimte in de Rabobank. Helaas is de ruimte na 23 september niet meer beschikbaar, fijne tijd geweest, jammer. Wij willen de direkteur van de Rabobank, de heer Y Kooistra, van harte bedanken. Naar aanleiding hiervan is onze Huisvestingscommissie aan het werk gegaan. Bij de gemeente gevraagd voor tijdelijke opslagruimte maar helaas voor interne verbou wingen geen ruimte beschikbaar. Ze beloofden ons te helpen zoeken naar geschikte ruimte Inmiddels ons oog op het te koop aangeboden pand van de heer H Veenstra. Het bestuur en de huisvestingscommissie waren meteen zeer enthousiast en u met ons op de leden avond. Maar het moet nu betaald worden. Onze vraag aan u: het leden-aantal moet verdubbeld worden. Maak uw buren en familieleden lid van ons Genootschap. We zijn ook bezig om renteloze leningen te verkrijgen bij o.a. particulieren en zakenmensen. Ook worden fondsen aangeschreven. Inmiddels hebben we al toezeg gingen en grote giften gehad, gevers hartelijk dank voor uw spontane reactie. U zult nog meer van ons horen. Lees met veel plezier in deze Kroniek. Van uw enthou siast bestuur en huisvestingscommissie, met hartelijke groet van uw voorzitter,

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 1999 | | pagina 3