Notulen van de jaarvergadering gehouden op 9 februari 1999, te 20.00 uur, in de bridgezaal van Smit Horeca, Brugstraat 1, Middenmeer. Afbericht is ontvangen van de heer en mevrouw Hoffer, de dames I Koome en R Roskam - Pijper alsmede van de heren Tekke, Keppel en Metz en van de heer en mevrouw Ebbeling - Tesselaar Opening. De voorzitter begroet allen en begint met de mededeling, dat we het afgelopen jaar afscheid hebben moeten nemen van mevrouw To Remmeren en de heer Hunnik. Staande wordt een ogenblik stilte gehouden. Vervolgens zegt de voorzitter blij te zijn, dat er ondanks sneeuw en gladheid zovelen zijn gekomen. Een speciaal woord van welkom gaat uit naar mevrouw Nel Fijnheer - Rotgans, de spreekster van deze avond alsmede aan mevrouw de Vries en de heer Boekei van de vereniging Oud Medenblick. Notulen. De notulen van de jaarvergadering van 12 februari 1998, opgenomen in Kroniek nummer 17, worden goedgekeurd. Jaarverslag van de secretaris. De secretaris leest het jaarverslag over 1998 voor. Hieruit blijkt o.a.,dat het Genootschap op 31 december 1998 -328- leden telde. Er werden door het bestuur diverse aktivitei- ten ondernomen. Dit verslag wordt door de vergadering goedgekeurd. Het zal in de eerstvolgende Kroniek worden opgenomen Jaaroverzicht van de penningmeester. De penningmeester geeft mede aan de hand van reeds ver spreide stukken een opsomming van de activa en passiva over 1998. Tevens bespreekt hij de begroting voor 1999. Het afgelopen jaar was er een batig saldo van f 2.688,27. De algemene reserve per 31 december 1998 kwam daardoor op een bedrag van f 11.351,84. De betreffende stukken worden in de eerstvolgende Kroniek opgenomen. Verslag van de kascontrolecommissie. Mevrouw Gerritsen - Broer zegt mede namens de heer van der Veen, dat alles keurig voor elkaar is. De penningmeester is een echte vakman. De voorzitter dankt de commissie voor deze werkzaamheden. De vergadering verleent de penningmees ter decharge. 405

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 1999 | | pagina 9