404 Vrijwilligerswerk De dank van het bestuur gaat uit naar alle vrijwilligers, die de Kroniek, de convocaties en de brieven van de pen ningmeester in de polder rondbrengen. Aanwinsten In de Kroniek staan telkens lijsten van allerlei voorwer pen, foto's en andere documenten, die het Genootschap krijgt aangebodenEvenals in voorgaande jaren ontving het Genootschap van mevrouw G Gerritsen - Broer de volledige jaargang van de WieringermeerbodeAlles is ook weer opgeslagen bij de Rabobank. Verdere aktiviteiten Het bestuur was op uitnodiging van de Carnavalsvereniging de Meerkoetelaars op 21 februari aanwezig in de Oude Beurs voor het in ontvangst nemen van de Koetelprijs ter waarde van f 1111,00. Deze prijs was in november 1997 ingesteld ter gelegenheid van het 44-jarig bestaan van de carnavals vereniging. Het Genootschap was de eerste vereniging aan wie deze prijs werd uitgereikt. Woensdag, 28 april, was de voorzitter aanwezig bij het afscheid van de heer J Mol als direkteur van de woning stichting De Ruimte/Wieringermeer Op 27 juni waren de meeste bestuursleden aanwezig bij de officiële opening door de burgemeester van Galerie "Op de zeebodem", Schelpenbolweg 5, van Jan en Monica Grooteman. 30 oktober vertegenwoordigde de secretaris het Genootschap bij het jubileumconcert ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van de Christelijke Gemengde Zangvereniging "De Lofstem" te Wieringerwerf Ter gelegenheid van de opening van een nieuwe Techno winkel hield Zeeman BV te Wieringerwerf open huis op 20 en 21 november. Het Genootschap mocht in een speciaal daarvoor ingerichte ruimte een tentoonstelling houden. Het geheel trok een groot aantal bezoekers. Besluit Het bestuur kan terug zien op een aktief jaar waarin het Genootschap nadrukkelijk aanwezig was. Ook in 1999 hoopt het bestuur op uw aller steun en hulp te mogen rekenen.

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 1999 | | pagina 8