402 Jaarverslag 1998 van de secretaris. In 1998 heeft het bestuur van het Genootschap diverse aktiviteiten ondernomen, zoals hierna zal blijken. Het bestuur. Het bestuur bestaat uit: de heer C Meeuwsen, voorzitter, de heer J J Kemmeren, vice voorzitter, mevrouw ACM Teeling - Geerssecretaris, de heer L Stuveling, penningmeester, mevrouw W H Maris - Eriksarchivaris, de heer N J Brugman en de heer S Veenstra. Het bestuur kwam vijf keer bijeen. Leden Op 1 januari 1998 had het Genootschap 280 leden te weten 215 leden, 59 gezinsleden en 6 instellingen. In de loop van het jaar gingen van ons heen: de heer J G Hunnik en mevrouw C M Kemmeren. De heer H Dijkstra en de dames J van Nieuwenhijzen - van Arkel en N J Vaandrager - den Hollander hebben bedankt als lid. Op 31 december 1998 telde het Genootschap 328 leden; 243 leden, 79 gezinsleden en 6 instellingen. Ledenvergaderingen De jaarvergadering werd op 12 februari 1998 gehouden. Er waren 62 aanwezigen. De heer S Veenstra werd als bestuurs lid gekozen. Mevrouw ACM Teeling - Geers, periodiek aftredend, werd herkozen. Na de pauze werd een videoband van de Beursvereniging vertoond. De band van de CAV te Slootdorp toonde een door deze coöperatie zo'n ongeveer veertig jaar geleden gehouden reis voor jongeren van leden naar zuid Limburg. Voor de lustrumpuzzel, gemaakt door de heer J de Wit, waren slechts 12 inzendingen ontvangen. Drie winnaars: de heren A H Wierts en J Winters alsmede mevrouw M G Maris te Koeken- gen ontvingen elk een fles wijn. Ter gelegenheid van het eerste lustrum van het Genootschap

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 1999 | | pagina 6