406 Benoeming nieuw lid kascontrólecommissie De voorzitter zegt, dat de heer van der Veen aftredend is. Hij dankt de heer van der Veen voor het werk als commissie lid. De heer J, Boer wordt als nieuw lid van deze commissie verkozen Bestuursverkiezing Mevrouw W H Maris - Eriks treedt af als bestuurslid wel zal zij als archivaris werkzaam blijven. De voorzitter dankt haar voor alle werkzaamheden, die zij voor het Genootschap heeft verricht en overhandigt haar een boek. Het bestuur stelt mevrouw T Kranenburg - Spaans voor als nieuw bestuurslid. Nu er geen andere kandidaten zijn aangemeld adviseert de voorzitter mevrouw Kranenburg bij acclamatie te benoemen. Met algemeen applaus wordt hierop ingegaan. De voorzitter heet mevrouw van harte welkom in het bestuur. Rondvraag Mevrouw Maris vraagt de aanwezigen wanneer zij een onder werp voor een lezing weten, dit aan het bestuur door te geven De voorzitter deelt mede, dat het Genootschap de mogelijk heid heeft in de maanden april en mei een tentoonstelling te houden in de galerie Op de zeebodem van de heer Jan Grooteman, Schelpenbolweg 5. Het opbouwen van de tentoon stelling en later het afbreken van de tentoonstelling vraagt veel werk. Verder zal de tentoonstelling op zaterda gen en zondagen geopend zijn van 14.00 uur tot 17.00 uur. Het is belangrijk, dat er dan twee leden van het Genoot schap aanwezig zijn voor o.a. het verstrekken van eventuele informatie enz.Tevens is het maken van reclame van groot belang. Daarom vraagt het bestuur uw medewerking bij dit alles. Op de bestuurstafel liggen lijsten waarop u kunt invullen bij welke werkzaamheden u kunt/wilt helpen en wanneer Sluiting De voorzitter dankt allen voor de vlotte afwerking van de agenda en sluit de vergadering.

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 1999 | | pagina 10