3. De voorzitter dankt de heren Bakker en van der Veen voor hun controle werkzaamheden, die zij het afgelopen jaar wegens verandering van penningmees ter tweemaal hebben gedaan. Benoeming nieuw lid kascontrolecommissie. De voorzitter zegt, dat de heer Bakker aftredend is en vraagt wie in 1 998 samen met de heer van der- Veen de controle wil verrichten. Niemand gaat hier op in en daarom stelt de heer Teeling mevrouw Ger ritsen voor. Zowel mevrouw Gerritsen als de verga dering stemmen hiermee in. Verkiezing nieuw bestuurslid. Voor de bestuursvacature zegt de voorzitter stelt het bestuur de heer S Veenstra als kandidaat. Er is geen andere kandidaat aangemeld en daarom stelt de voorzitter voor de heer Veenstra bij ac clamatie te kiezen. De vergadering gaat hiermee akkoord zodat de heer Veenstra als zodanig is ge kozen Bestuursverkiezing De voorzitter zegt, dat mevrouw ACM Teeling-Geers periodiek aftredend is. Het bestuur stelt haar kandidaat. Er is geen andere kandidaat naar voren gebracht en daarom stelt hij voor mevrouw Teeling bij acclamatie opnieuw als bestuurslid te verkie zen. De vergadering gaat hiermee akkoord zodat mevrouw Teeling herkozen is. Rondvraag Mevrouw Maris - Eriks vraagt waar de wanmolen kan worden opgeslagen. De heer Otten stelt voor de heer Huib de Graaf te vragen of de wanmolen bij de ande re grote c.q. zware voorwerpen kan worden opgesla gen. Het bestuur zal voor de wanmolen een plaats zoeken De heer Brugman zegt, dat hij bij toeval bij de boerderij van de heer R Vermunt,aan de Alkmaarseweg kwam op het moment, dat de wanmolen op de brand stapel zou worden gegooid. Gelukkig kon hij de wanmolen redden. Wel moet hij opgeknapt worden. De voorzitter zegt, dat er ondanks verwoede pogin gen nog geen ruimte voor het archief en allerlei dingen is gevonden. De heer Brouwer merkt op, dat de sterrenwacht Wie- ringermeer plannen heeft om op de Terp een eigen onderkomen te bouwen. Hij adviseert het bestuur kontakt met de sterrenwacht op te nemen om samen tot de bouw te komen. De voorzitter vindt dit een zeer goede tip en zal dit in het bestuur bespreken. Hierna sluit de voorzitter de vergadering. de secretaris 318

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 1998 | | pagina 13