Notulen van de jaarvergadering gehouden op 1 2 februari 1998, te 20.00 uur, in de Oude Beurs, Brugstraat 1 te Middenmeer. Afbericht is ontvangen van de heren J de Wit, G Dekker en Y Kooistra. Tevens is afbericht ont vangen van het college van burgemeester en wet houders Namens het gemeentebestuur, als lid, en het colle ge van burgemeester en wethouders, als genodigde, is de heer H van den Bogaerde aanwezig. Opening De voorzitter opent de vergadering en zegt blij te zijn, dat u allen gekomen bent op deze lustrum-ver gadering van het Genootschap. Ter gelegenheid hier van biedt het bestuur u allen een kop koffie en koek aan. Het afgelopen jaar hebben we afscheid moeten nemen van de heer J de Graaf,de eerste voorzitter van het Genootschap, en van de heren: J Schuitema uit Andijk; E van der Kooi; A Maris en J P Ramondt. (Staande wordt een ogenblik stilte in acht genomen). Goedkeuring notulen. De notulen van de algemene ledenvergadering van 2 oktober 1997, opgenomen in Kroniek nr16, worden ongewijzigd goed gekeurd. Ingekomen stukken. De voorzitter leest de brief voor van mevrouw M D van Die - Nap te Haren: "Van harte gefeliciteerd met het eerste lustrum. Tot mijn spijt kan ik ook nu niet aanwezig zijn op de jaarvergaderingDe af stand Haren-Middenmeer is daarvoor te groot. Ik wens U een goede vergadering en een gezellige avond. .Hartelijke groeten van Margriet van Die- Nap. Applaus. Vervolgens leest de voorzitter een brief voor van het bestuur van de Carnavalsvereniging "De Meer koetelaars" gedateerd 21 januari 1998. "Middels de ze brief willen we officieel kenbaar maken, dat het Historisch Genootschap als eerste in aanmerking is gekomen voor de Koetelgift. De Koetelgift is een geldbedrag welke de carnavals vereniging De Meerkoetelaars jaarlijks beschikbaar stelt naar aanleiding van het 44-jarig jubileum van de vereniging. Het fonds de Koetelgift is opgericht na een grote vergadering met raads- en oudraadsleden en heeft als doel personenverenigingen of instellingen in de polder eenmalig financieel te ondersteunen. Het geldbedrag f 1111,- zal symbolisch overgedra gen worden tijdens het carnaval op maandag 23 febru ari tijdens de reünie^avond

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 1998 | | pagina 11