Notulen van de algemene ledenvergadering, gehouden op 2 oktober 1997, te 20.00 uur, in de bridgezaal van Smit Horeca te Middenmeer. Afbericht is ontvangen van de heer en mevrouw van der Veen en van de heer P Otten. Opening De voorzitter ad interim, de heer J J Remmerenopent de vergadering met een hartelijk welkom.Hij zegt blij te zijn met een grote opkomst bij de eerste vergade ring in het nieuwe seizoen. Sedert de vorige ledenvergadering is onze eerste voor zitter van het Genootschap, de heer J de Graaf, over leden. Hij woonde lang in de polder en had steeds inte resse voor het wel en wee in onze gemeenschap. Vervolgens wordt een ogenblik stilte in acht genomen. De voorzitter zegt, dat het Genootschap binnenkort vijf jaar bestaat. Het bestuur heeft besloten hier geen groot feest van te maken. Het Genootschap heeft inmid dels een uitgebreide verzameling foto's, kranten, docu menten en andere attributendie veilig bij de Rabobank in Middenmeer zijn opgeborgen. Het is echter de bedoe ling om een ieder in de gelegenheid te stellen van al het verzamelde kennis te laten nemen. Het bestuur is op zoek naar een eigen onderkomen waar dat wel kan. Met het verkrijgen van een geschikte ruimte en de inrichting daarvan is veel geld gemoeid. Daarom is zuinigheid geboden. Notulen De notulen van de jaarvergadering van 30 januari 1997, opgenomen in Kroniek nummer 14, worden goedgekeurd. Afscheid van de heren Albers en Keppel. De heer Keppel kreeg als docent een forse uitbreiding van het aantal lesuren en kon daardoor het penning meesterschap er niet meer bij doen. Tevens bedankte hij ook als hoofdredacteur van de Kroniek. De heer Albers, vice-voorzitterbedankte als be stuurslid in verband met zeer drukke arbeids en privé- omstandigheden Het bestuur is beide heren zeer erkentelijk voor al het werk,dat zij als zodanig hebben verricht. Beide heren kunnen niet aanwezig zijn. Het bestuur heeft voor Albers en Keppel een boekwerk uitgezocht. Dit zal hen binnenkort worden overhandigd. Verkiezing nieuwe bestuursleden. Door het overlijden van de heer de Graaf en het vertrek van de heren Albers en Keppel zijn er drie vakatures ontstaan Voor vanavond zijn 2 kandidaten voorgedragen en bij de

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 1997 | | pagina 7