Notulen van de jaarvergadering, gehouden op 30 januari 1997, te 20.00 uur, in de bridgezaal van Smit Horeca te Middenmeer. Afbericht is ontvangen van de heer en mevrouw Zijlmans de heer T Scholtens en mevrouw de Graaf. De vice-voorzitter opent de vergadering met een harte lijk welkom en een voorspoedig 1997 aan allen en met name de heer en mevrouw van de pers alsmede de heer en mevrouw Fijnheer, die vanavond ons de videoband van de film van Joris Ivens over de aanleg van de Wieringer- meerdijk en de Afsluitdijk zullen laten zien. De voorzitter is wegens ziekte verhinderd maar laat allen van harte groeten en een goed jaar toe wensen. Het afgelopen jaar hebben we afscheid moeten nemen van mevrouw A C H M Hopmans-Dekkers; de heer M Leistra; de heer R D Smit; de heer A Tjalma; mevrouw S M F van der Meer-Boers. Punt 2. Notulen. De notulen van de jaarvergadering van 25 januari 1996, opgenomen in Kroniek nummer 10, worden ongewijzigd goedgekeurd Punt 3. Jaarverslag. De secretaris leest het jaarverslag over 1996 voor. In het bestuur kwamen geen wijzigingen. Op 1 januari 1996 had het Genootschap 222 leden. Helaas moesten we afscheid nemen van 5 leden. In de loop van het jaar hebben zich 34 nieuwe leden aangemeld zodat het Genoot schap op 31 december 1996 -251- leden telde. Dit verslag zal in de eerstvolgende Kroniek worden op genomen Punt 4. Financien. De penningmeester doet verslag van de financienDank zij een mooie gift van de (opgeheven) Dienst G.U.L. en een bijdrage van de Zakenclub Middenmeer laat de rekening over 1996 een mooi positief saldo zien. De Kroniek kost afhankelijk van het aantal pagina's f 3,25 per stuk. Deze kosten bedragen ongeveer 65% van de totale contributie. De begroting voor 1997 is gebaseerd op een stijging van het aantal leden, naar 225 leden alsmede naar 60 gezinsleden. Het verslag van de penningmeester wordt eveneens in de eerstvolgende Kroniek opgenomen.

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 1997 | | pagina 5