Rooms Katholieke Volkspartij: H.A. Giesen G. Hofmeijer F.J.A. van Dam G.D. Datema A.C. Kemmeren G.H. Veenhuis A. Adriaanse G. van Olst Wagenpad H60, landbouwer, als wethouder gekozen Sternstraat 17, landarbeider en gekozen Klieverweg J37, landbouwer en gekozen Westerterpweg F75.1, landbouwer, Molenweg B67, landbouwer Sportweg 15, boekhouder Sternstraat 9, landarbeider Torenstraat 37, landarbeider Christelijke Historische Unie: S. Zoodsma Wierweg F49, veehouder en gekozen B. van der Molen Brink 13, pakhuisknecht en gekozen J. Nieuwhof Hoornseweg G71landbouwer D. de Jong Kanaal weg 3, kantoorbediende C. Hage Scherven weg K41landbouwer L. Schotte Terpstraat 35, aannemer H. Leijten Havenstraat 20, landarbeider A. Oostenbrug- van der Laan Schagerweg B94, J. Smit Medemblikkersluis, waker J. de Gorter Zuiderdijkweg M41, veehouder alle adressen zijn van voor de inundatie. 26 juni 1946 Inbruikneming van het hersteld Gereformeerde Kerkgebouw te Slootdorp. Naast de enige honderden aanwezige Wieringermeerders hebben nog vele duizenden in den lande getuige kunnen zijn van de plechtige wijze waarop het aan de golven ontrukte en thans opnieuw herstelde kerkgebouw te Slootdorp in gebruik werd genomen. Deze dienst, kenmerkte zich door zijn idyllisch karakter. Voorgangers waren de beide Gereformeerde Wieringermeer predikanten, n.1. Ds. Goede uit Slootdorp en Ds. Schaafsma uit Middenmeer. Ingebruikneming nieuwe Kerk. Hel was Zondag *j.I, een heuglijke dag voor de Ned. Herv. Gemeente van de Wie ringermeer. Het door de Zwit- sersche Kerk beschikbaar ge stelde Kerkgebouw werd in ge-

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 1996 | | pagina 20