Genootschap voor de Geschiedenis van Wieringermeer. Notulen van de jaarvergadering van 24 februari 1994 in de bridgezaal van Smit Horeca te Middenmeer. De voorzitter opent de vergadering en heet allen van harte welkom. Hij drukt zijn blijdschap uit over deze buitengewone grote opkomst. Velen van u zijn gekomen om te kijken naar de film over Middenmeer. Het is daarom beter eerst de videoband te vertonen en later alsnog een verkorte jaarvergadering te houden. Hierna geeft hij het woord aan de heer C Meeuwsen. De heer Meeuwsen, die de band heeft ingesproken, wijst de aanwezigen er op dat men er rekening mee moet houden dat er een aantal mensen uit die tijd SS overleden. Vervolgens wordt de videoband vertoond. De reacties getuigen van veel enthousiasme. Na afloop van de film en het vertrek van de belangstel lenden daarvoor kondigt de voorzitter aan, dat de notu len van de vergadering van 9 december 1993 en het jaar verslag van de secretaris in het eerstvolgende perio diek zullen worden opgenomen. De penningmeester deelt zijn financieel verslag rond. Ver.voig'ens doet de heer J de Wit verslag van de kascontrole. Hij prijst de penningmeester voor zijn goede boekhouding. Tevens raadt hij het bestuur aan kontakt op te nemen met het bestuur van de Rabobank om te komen tot een regeling c.q. een subsidie ter grootte van het bedrag dat door de bank als bankkosten in rekening wordt gebracht. Op advies van de kascontrolecommissie wordt de penning meester decharge verleend en dankt de voorzitter hem voor het goede financieel beheer. De rondvraag levert niets op. Daarna sluit de voorzitter de vergadering. De secretaris. Middenmeer 1945

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 1994 | | pagina 11