8 Lijst van ontvangen goederen stand van eind april 1993 Vaandel van de Wieringermeerfanfare met medailles en lauwerkransen. Videoband van films van het begin van onze polder, de inundatie en droooglegging door de heer J.C. Miedema. Een linnenkaart waarop de sluizen van het Heemraadschap van de Wieringermeer en omliggende waterschappen van de heer A. Metz. Een kaart van het IJsselmeer in kleur van de heer A. metz. Boekjes van de driemaandelijkse bericht van de Zuiderzeewerken te weten januari 1922 nr. 1 t/m 1923 nr.3 en 1924 nr.1 t/m 1941 nr.3 en 1942 nr. 1,2, en 4 alsmede het register van de jaargangen 1920 t/m 1944 Boekwerkjes "Tien jaar afsluiting Zuiderzee" en twintig jaar, wederom van de heer A. Metz. Boekwerkje "25 jaar Wieringermeer" door Anthony van Kampen, lijst van "Enige merkwaardige dat met betrekking Wieringermeer 1929-1934 gegeven door Zusters Slootdorp. Tooneelstukje "De Gemeentraad van de Wieringermeer van nu en over 25 jaar gegeven door de Rentmeester der Domeinen. Boekwerkje "Samenspel" september 1966 en kaart RK kerk te Wieringerwerf door mevrouw D.J.M. Geers. Duplicaat "Oorkonde betreffende naamgeving J.O. van der Holtplein" te Wieringerwerf alsmede een 4 tal kranteknipsels door mevrouw van der Holt. De Wieringermeer rechte en hoekige polder uit de Schager Courant van 15-09-1992 door de heer van Bleisem. Gedenkplaatjes van Pastoor Braak, Tesselaar, Langelaan en pater Sjef van Oers door de heer H. Toebak. Bietenrooischopje door de heer Teeling. Statuten, bewijs van lidmaatschap en huishoudelijk regelement van de Woningbouwvereniging Slootdorp Vooruit doorde heer J.A. van de Berg. INHOUD Voorwoord door de voorzitter Notulen oprichtingsvergadering blad 1 blad 2 blad 3 blad 8 blad 9 Mensen die de Wieringermeer maken Lijst van ontvangen goederen Ledenlijst

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 1993 | | pagina 10