Beste Theo, Gerda Kuyper-Bruschke 55 Jij komt over als een tevreden mens, die kan genieten van de kleine dingen. Ik wens jou en je gezin nog vele mooie jaren toe. kop! Later gingen we weleens op pad met mijn broers en hun vrouwen. Wij vroegen aan Piet en Marian of zij zin hadden om mee te gaan naar de Floriade. Normaal ben je daar ook gauw het nodige kwijt, maar we hadden vrijkaarten gekregen en dat vond Piet een grote meevaller. Ook zijn we met Siem en Nel naar het openluchtmuseum in Arnhem geweest. Het is daar nogal bosrijk. Theo zat dat eens te bekijken waarop hij zei: “wat een armoe hebben die mensen hier geleden! Nergens een weitje met een koe erin!”. In het openluchtmuseum hebben we nog met mensen uit Israël een heel mooi gesprek (met handen en voeten) gehad naar aanleiding van oude machines die daar op de dors stonden. Zij maakten ons met die gebarentaal duidelijk dat wij hier in Holland maar lekker veel water hadden. Eigenlijk hoeven wij er niet zo nodig op uit, kamperen ofzo, we hebben hier toch alles. Onze kinderen konden hier altijd eindeloos spelen.” Nu zijn het rustiger tijden voor jullie? “Ja, de kinderen hebben allemaal hun eigen plek. JanJaap en Egbert runnen het bedrijf, ze hebben allebei een eigen woning. Hanneke is met getrouwd, zij melkveebedrijf in hebben drie dochters en één zoon. Trudie is getrouwd met Erik Konijn, zij wonen in het huis hiernaast. Erik is imker en werkt bij Bejo Zaden. Zij hebben drie zoons en één dochter. Dat is toch mooi, we hebben het goed, zo samen.” Ton Huisman hebben een Zeewolde. Zij

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2017 | | pagina 56