38 Tussen de bedrijven door schilderde ik ook nog. Mijn werken werden geëxposeerd in boerderij "Vredenburg" tijdens het weekend van Limmen Creatief. Erg leuk altijd. Het streelde toch je ijdelheid als je gemeenschap kwamen hier naartoe. Er werd wat gebiljart, wat gedronken en wat bij gekletst en daar hield het dan mee op. Schietvereniging "De Vrijheid". Deze avonden werden gehouden in café de Lantaarn. Siem en Annie Admiraal waren toen de uitbaters, daarna Joop Beers, daarna nam Kees Dekker nog even de honneurs waar en daarna volgende nog andere eigenaren. Leden van deze schietvereniging waren o.a. Piet Snel, Rem Pronk, Gerard Rietveld. Het oudercomité van de lagere school Cornelius. Het Wit-Gele Kruisbestuur. De V.V.V. Hierin had ik geen specifieke taak, maar was ik lid van het bestuur. De sociëteit en de schietvereniging waren echt gezelligheids- verenigingen met een paar feestavonden waarbij ook de dames werden uitgenodigd. Erg leuk. Het oudercomité aan de lagere school was een serieuze zaak. Het was toen eerst nog een "school/kerkbestuur", maar door de verandering van de tijd moest dat toch eens een keer gesplitst worden. Dat gaf de nodige problemen, maar het lukte. Het was in die tijd ook, dat men vond dat er meer seksuele voorlichting moest worden gegeven. Als over dat onderwerp dan een bijeenkomst was zat het hele parochiehuis toch helemaal vol met de nodige "pro's en contra's". En dat alles ging tussen mijn reizen over de hele wereld door, terwijl mijn vrouw het "beheer" voerde over huis, tuin en kind. Wij hadden een druk bestaan. Frans als prins Tijl de Tweede

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2017 | | pagina 39