Waar heb jij je man leren kennen? Lieve Gre, Gerda Kuyper-Bruschke 22 Hoe is het verder met je ouders gegaan? “Nadat mijn vader bij de Hoogovens was gaan werken kregen ze het thuis beter. Daarom zijn ze gestopt met het winkeltje. Nadat mijn moeder was overleden, is mijn vader bij Ben en Leo aan de Kerkweg gaan wonen, hij kookte daar meestal voor ze. Een paar jaar later is mijn vader naar de Cameren verhuisd. En daar is hij overleden.” Dank je wel voor je openhartigheid, jouw plek in het gezin was beslist niet makkelijk. Maar je had de tijd ook niet mee, zo vlak na de oorlog. Ik wens jou met je gezin nog veel mooie jaren toe. met Maar moment “Op de kermis in Egmond- Binnen; dat was heel leuk want toen we elkaar zagen was het meteen bingo. Een jaar daarna zijn Bertus en ik getrouwd. Ik was toen 23. Wij gingen in Egmond wonen. In het begin ben ik nog wel thuis gaan helpen met de schoonmaak. Maar op een gegeven dacht ik: hier verandert toch niets, ik moet ermee stoppen, ik heb inmiddels mijn portie geleverd. Bertus en ik hebben twee zoons gekregen. Ik heb een mooi leven nu. Waar wij samen veel plezier aan beleven is het bridgen, dat gaat ons aardig af. Vroeger klaverjaste ik, omdat mijn ouders het thuis altijd speelden. Soms ging ik wel met ze mee als er een klaverjas-drive was. We zijn wel naar Heerhugowaard geweest. Ook hebben we meerdere malen in de Pook gespeeld. Maar Bertus en ik kiezen voor bridge.” Gre, Frank, Erik, Bertus

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2017 | | pagina 23