12 Bij toeval had de burgemeester van Limmen, burgemeester Molhoek, tijdens een of andere bijeenkomst contact gehad met broer Jan Duijkersloot. Zo kwam het de burgemeester ter ore dat Gerard op zoek was naar andere bedrijfsruimte en dat hij best terug wilde komen naar Limmen. Jan kon Gerard melden dat er een kavel grond te koop kwam aan de Rijksweg in Limmen. Gemeente en GéDé werden het eens en zo kon de bouw van een bedrijfspand én kantoor beginnen. Zo kwam de bedrijfsnaam Duijkersloot toch weer in Limmen terecht. De naam GéDé is ontstaan uit de initialen van de oprichter van het bedrijf: Gerard (Gé) Duykersloot (Dé). Deze naam moest middels verpakkingen en reclame op de vrachtwagen de aandacht vestigen op het bedrijf. Ondanks dat het eigen magazijn aan de Rijksweg al eerder een grote verbouwing had ondergaan was intussen het assortiment verpakkingen enorm uitgebreid. Er moest opnieuw naar nog meer opslagruimte worden gezocht. Nadat al eerder een opslagplek was gevonden in een pand van de EBA aan de Jan Valkeringlaan in Limmen werd nu ook in Alkmaar een gebouw van de Gamma gekocht. Dit was echt noodzakelijk om de goederen, die zowel uit China en Turkije geïmporteerd werden, te kunnen opslaan. Zo werd het opslagprobleem opgelost en kon het bedrijf de eerste jaren weer vooruit. Na de uitbreiding aan de Rijksweg werden de twee eerdergenoemde opslagruimtes afgestoten. Diverse personeelsleden zijn tot volle tevredenheid al jaren in dienst van GéDé. Het personeelsbestand bestaat momenteel uit acht personen in het magazijn en vier weekendkrachten. Voor de bezorgdienst zijn er drie vaste chauffeurs aanwezig en werkt er één chauffeur als oproepkracht. In de verkoop buitendienst (vertegen woordigers) en in de verkoop binnendienst (kantoor en magazijn) zijn Huidige directeuren Kees, Ger en Hans

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2017 | | pagina 13