aan "Gas" Lute. Op Loek van de Peet repareerde radio's en dergelijke en is inmiddels Ook hebben zijn "vrienden" de koektrommel waar Piet zijn geld in Piet kon zich altijd verheugen op het voorjaar, Dan mochten de koeien van Egbert en Cees eindelijk uit de stal. Ze huppelden de wei weer in en met die stijve poten maakten ze de raarste sprongen, P rachtig vond Piet dat. Een hele vriendenschaar heeft jaren lang lief en leed met elkaar gedeeld. Vooral toen in 1977 zijn vader en in 1987 zijn broer Antoon overleed had Piet het moeilijk. Er zijn veel leuke anekdotes van Piet. Piet verhuurde zijn stal een dag kreeg hij een belastingaanslag in de bus. Een fikse boete in verband met het illegaal verhuren van de stal. In paniek rende hij naar zijn vrienden. Die keken naar een perfect nagemaakte aanslag met een bankrekeningnummer van één van hen er op en ze begonnen natuurlijk te schateren van het lachen. Toen had Piet eindelijk door, dat hij in de maling was genomen. verhuisd naar W addinxveen. Loek gaf Piet een kaartje met zijn telefoonnummer. Als er wat is, dan bel je me maar. Het nummer wat Loek gegeven had, was echter van een escort service. Enige tijd later belde Piet op. De lijn werd opgenomen en wij hoorden Piet zeggen: Man, ik heb helemaal geen Escort, ik heb een Volkswagen! bewaarde dicht gesoldeerd. Of alle theelepels waren weer eens kromgebogen. Er was een koe weggelopen bij Piet en hij vroeg Piet Bakker om hulp. Zij vonden de koe, die tot zijn kop in het water stond bij het land van Theo Dirkson in een 4 meter brede tocht. Piet Bakker moest het water in en Piet zei: "Als jij hem er uit haal, dan breng ik hem wel terug naar de stal". 8

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2016 | | pagina 9