kunnen wel in Kerkdorp landen". Zo kwam ik gelukkig toch nog op "morgenochtend om zeven uur de duinen in, allemaal!" Rob de W inter wilde perse niet mee, volgens hem had hij niks gedaan. Oké dacht ik, jij komt wel mannetje, straks voor jou een koude Pfrommer en die zei tegen mij: "ik heb hier een jongen uit Australië, goed." Schiphol konden we helaas niet landen want er was een kaping door Youth National Liberation Front uit Beiroet. Schiphol was door de kapers in brand gestoken. Dries van Wje vloog ook met ons mee terug, hij had een schaats in zijn hals gekregen. Dries zei, "we tijd voordat onze zoon geboren werd. Heb je ook nog leuke dingen meegemaakt Ja, met de groep ging je drie dagen naar een trainingskamp in Schoorl of Rinnegom. Dan ging je vanaf die plek met de fiets naar Alkmaar om te schaatsen. s Av onds als de jongens naar boven waren bleven wij trainers nog even beneden zitten. Er werden daar boven heel wat kussengevechten gehouden en daar moesten zij mee stoppen. Toen hoorden we aldoor tikken. Dat deden de jongens door plastic flessen te laten vallen. Beneden hoorde je steeds "tik tik tik". Wij trainers waren dat op een gegeven moment meer dan zat, dus kregen de mannen straf, douche Maar daar dachten de jongens anders over, het werd die een koude douche kreeg! Pi Je bent ook nog gevraagd bij het Gewest N.H.? Ja, ik trainde daar de toppers. Zoals, Erik ^Ve inand Kooyman, Stecher, Jan Nieuwenhuizen. De trainingskampen werden gehouden in de herfst- en kerstvakantie. Daar was ook Leen wil jij die trainen en ook voor onderdak zorgen, het bestuur vindt het Die A ustralische jongen was Phillip Tahmindjis. Phil kon terecht bij Jan Reuzenaar in Akersloot. Jan had een zoon van dezelfde leeftijd die ook graag schaatste. Dat trainen met Phil is nog heel mooi verlopen, hij heeft zelfs met de Olympische Spelen meegedaan. Gi ng die Phil ook mee naar trainingskampen Ja, wij gingen naar Inzell, daar werden op de tweede Kerstdag de We inachtrennen gehouden. Dan zat je daar met meerdere trainingsgroepen in één hotel. Er was ook een Australische groep. 59

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2016 | | pagina 60