komt een bruidspaar, daar moeten we voor zingen", Vervolgens daar kan ik alleen maar over zeggen ChapeauIk wens jume 56 prachtige toef bloemen en op teenslippers, De bruidegom in een mooi grijs pak, zeegroen overhemd, een corsage op en ook op teenslippers, Omdat ze aan de Kennemersingel woonden was het lastig met de auto, dus ging Cindy op de bakfiets, waar ze de kinderen mee naar school brengt, en Arjan op zijn rode fiets met grote rieten mand voorop, zo reden ze door de stad, Daar hadden ze natuurlijk veel bekijks mee, Na de huwelijksvoltrekking waar niemand bij mocht zijn, omdat het gratis was, gingen ze naar het stadscafé vlakbij het gemeentehuis, waar we koffie kregen, Daarna ging het bruidspaar met fiets en bakfiets de kinderen ophalen van school, De juffrouw zag het bruidspaar aa nkomen en zei: "kijk er gingen we naar Egmond voor een lunch op een terras aan het strand, Het was daar zo warm binnen dat binnen een half uur Arj an zijn trouwpak over een stoel hing en hij heerlijk zat te genieten in zijn zwembroek, Die had hij alvast aangetrokken want naar Egmond gaan zonder de zee in te duiken, dat kan niet! En toen kwam de tijd van pensioen? Ja, ik had inmiddels al 33 jaar bij de Sti chting gewerkt, Tiny en ik waren toen nog lekker jong, de kinderen waren de deur al uit dus kwam er tijd om leuke dingen te doen, We hebben heerlijke reizen kunnen maken, In 1995 hebben we een prachtige reis gemaakt naar Sumatra, Java, Lombok en Bali, Allemaal prachtige eilanden! Lombok heeft op ons de meeste indruk gemaakt, omdat het zo puur was, Ook zijn we in Canada geweest naar de Rocky Mountains, Het was allemaal even mooi! Onze schoonzoon P eter zat om vervoer verlegen, elke dag moet er toch het nodige bezorgd worden vanuit de bakkerij, en dat ben ik toen gaan doen, Ik doe dat inmiddels al 21 jaar, vier dagen in de week, En het leuke is dat als ik met vakantie ga dan valt mijn broer Arie voor mij in, en niemand in Limmen die daar erg in heeft, Beste Chris en Tiny, Bedankt voor de gezellige verhalen en de hartelijke ontvangst. Het feit, dat jij Chris, nu 82 jaar oud en nog steeds aan het werk bent, samen nog een hele mooie tijd toe. Gerda Kuyper-Bruschke

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2016 | | pagina 57