W erd jij ook wel eens uitgenodigd, Tiny? staan en riep: "ze zitten achter de bank hoor!" Wij reageerden er "ik heb het toch al gezegd!" Maar ook in ons gezin was het vaak happen door: "doen jullie het ook altijd zo?" Jola giechelen en wij lagen in een deuk. Ik zei toen tegen hem: "nou Arjan, we zitten nu te eten, dat vertel ik wel een andere keer." Hij heeft er nooit meer naar W el ja, ik zat daar op tennis en op het toneel van de personeelsvereniging, Ik heb daar samen met Ben Lieferink de mooiste rollen gespeeld. De uitvoeringen waren voor het personeel, maar de generale voor de cliënten, dat waren de mooiste avonden. Op een keer speelden Ben en ik een inbrekers echtpaar en kropen achter de bank toen iemand binnenkwam, waarop een cliënt ging natuurlijk niet op maar toen de plot later uitkwam riep de cliënt weer: lachen. Wij aten altijd in de keuken en keken dan zo de tuin in, daar stond een duiventil en daar zaten twee duifjes op te paren. Arjan was toen een jaar of acht en Jola tien. En hij zegt tussen twee gevraagd. Zo beleefde je steeds weer wat anders. Dat was een leuke tijd. Met vakantie gingen we eerst met de vouwwagen en later met de caravan op pad. Toen Arjan een jaar of vijftien was ging hij in een bandje "B oothill Undertakers ze speelden vaak in Conquista. Bij de Limmers van zijn leeftijd zijn zij heel bekend en soms spelen ze nog wel eens. Jola zit van jongs af aan op volleybal en tennis. En later, nadat ze met P eter Bakker (De Bakker) is getrouwd was ze veel bij het carnavals gebeuren betrokken. Toen zij met P eter trouwde ging dat echt heel formeel. Op het gemeentehuis ging het allemaal even plechtig en daarna hadden zij een gezongen huwelijksmis met drie heren. Het was een prachtige trouwerij. Jola en P eter kregen drie kinderen, twee dochters en een zoon. Arjan heeft nog een jaar of acht een café gehad op het W aagplein. Dat café heet nu: "Prins Heerlijk". Daar heeft hij zijn grote liefde Cindy leren kennen. Ze zijn gaan samenwonen. Arj an heeft toen zijn café verkocht en kreeg een goede baan bij een computergestuurd bouwbedrijf. Ze kregen drie kinderen, twee dochters en een zoon en zijn bijna twee jaar geleden getrouwd. Dat was een heel ander huwelijk dan dat van Jola en Peter. Ze kozen voor een kosteloze dag op het gemeentehuis van Alk maar. De bruid was gekleed in een lange zeegroene jurk met stola. De haren versierd met een 55

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2016 | | pagina 56