keer mee at, heeft Joke zich laten ontvallen "De Steenen Spreken". "DE STEENEN SPREKEN" (Kapeiweg 32) Geschreven door! Pi et van der Steen, oftewel Archie (verklaring van deze bijnaam vindt u terug in jaarboekje 2015) Op de Kapelweg 32 is dit bord aan de Noordkant van het huis bevestigd, een cadeau voor het 25 jarig huwelijk van Joop en Afra van der Steen - de W inter. Als oudste zoon van het gezin Van der Steen is het mij gegeven u de herkomst van deze naam op de gevel te ontr a felen. Mijn vader garage moeder had en m[jn het kleinste Noord- 1 olland. Er werden dagelijks heerlijkheden voor ons gekookt, twee soorten groenten was heel gewoon en elke dag soep doodnormaal. Onder de middag at ome Piet van der Steen bij ons mee en was er voortdurend aanloop van klanten. ^V as je eenmaal binnen dan werd je iets aangeboden, koffie of thee in ieder geval en als je langer bleef dan kreeg je soep of zelfs een klein prakkie. Sommige klanten wisten dat en wipten maar al te graag even aan. Moeder Afr a moet in al die jaren tankwagens vol koffie hebben gezet! lijdens het eten werden de wereldproblemen besproken, met een gezin van zes opgroeiende kinderen leverde dat veel sprekende Stenen op. Mijn broer Maarten zat veel bij Peter en Joke Lute in de huishoudelijke artikelen. Toen de Familie Lute onder de middag een Peter, Joke en Maarten hebben het bord voor het 25-jarig huwelijksfeest laten vervaardigen. Het is gemaakt door een dame die op braderieën spreukborden in de Hindelopenstijl verkocht. In 1979 is het aan de gevel gekomen. 42

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2016 | | pagina 43