had als titel: "Alles komt van Suze"." 29 animo om samen met het hele gezin leuke bijzondere dingen te doen. Zo zijn we bij het tv-programma over grote gezinnen van Catherine Keijl geweest. Ook hebben we met zn allen op een praalwagen gezeten met allemaal een gouden pruik op, en het ging over Cleopatra. Toen Limmen 1250 jaar bestond hadden we een prachtige praalwagen gemaakt, wij zaten er allemaal op. De wagen Hoe ziet het gezin er nu uit "Nu zijn we nog met dertig man, zevenendertig kleinkinderen, vierendertig achterkleinkinderen en er komen nog drie kindjes aan. Helaas zijn John - de man van Leentje -, Rita - de vrouw van Carel -, en onze kleinzoon Niels overleden. Dat zijn hele verdrietige dingen, maar je ontkomt daar niet aan. Zo zit het leven nou eenmaal in elkaar. Ik ben nu 91 jaar oud en heb nog zo veel moois om me heen waar ik heel gelukkig mee ben. Dus ik hoop daar nog een tijdje van te mogen genieten." Lieve Suze, wat een bijzonder leven, je jeugd en de oorlogstijd die veel littekens heeft nagelaten. Daarna dat gezellige grote gezin, samen met Anthon, en dan de jaren dat je het alleen moest doen. Je bent een geweldige, warme, sterke vrouw, een vrouw om super trots op te zijn. Dank je wel voor de prettige openhartige gesprekken. Gerda Kuyper-Bruschke EEN HERINNERING UIT MIJN JEUGD Ik moet ongeveer 9 jaar geweest zijn dat er bij ons een meisje voor dag en nacht in huis kwam. Mijn tante die jaren bij ons had gewerkt stopte ermee omdat ze ging trouwen. Via een instantie werd er toen een gezin gezocht voor twee zussen die uit een kindertehuis kwamen. Ze heetten Annie en Thea Pastor. Thea kwam later bij het grote gezin van Anton Nuyens en Annie kwam bij ons werken. Mijn moeder was blij dat ze weer een hulp had want ze had toen al een groot gezin en hielp vader mee in de zaak. Ik en mijn broer Peter hadden het niet zo op Annie voorzien.

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2016 | | pagina 30