M evrouw Stikkel, u kunt terecht trots zijn op de club waaraan u meegewerkt heeft om op te richten. Omdat de Vredeburg verkocht zou worden, moesten de Plattelandsvrouwen een andere locatie zoeken. Gelukkig konden wij weer naar Ons Huis terug. Omdat het ledenaantal wat terug gelopen was en Ons Huis wat anders ingedeeld, bleek dat een mooie oplossing. Later kregen wij de mogelijkheid om naar de vernieuwde Vredeburg terug te keren. ^W ij hadden het prima naar onze zin in Ons Huis, maar omdat er wat oudere leden wat meer moeite kregen met de afstand heeft men gekozen voor de centrale ligging. Toch veranderde er in die tijd veel: de gemeentelijke subsidie werd langzamerhand afgebouwd, maar voor een goed programma moesten wij steeds meer betalen. Vanuit het hoofdbestuur werd er geadviseerd om samen te gaan met een andere afdeling bijvoorbeeld van Heiloo, maar dat zagen wij niet z itten Wij hebben ons vijftigjarig bestaan gevierd met een mooi programma en een buffet. Mevrouw Frerks die al 50 jaar lid was is op die avond tot erelid benoemd. Helaas konden wij de 60 jaar niet vol maken, het is niet anders. De laatste bijeenkomst was met de Kerstavond. Als afscheid was er voor de leden een heerlijk diner en een kleine attentie. Iedereen werd heel hartelijk bedankt. Mevrouw Overdijk werd nog extra in het zonnetje gezet omdat zij 14 jaar voorzitter is geweest. Het geld dat nog in kas was, is in overleg met de leden naar een paar goede doelen overgemaakt. Het was een fijne slotavond maar wel een met een heel dubbel gevoel. Ik wil graag alle dames bedanken die zich hebben ingezet voor deze geweldige vereniging. Er worden nu andere keuzes gemaakt, waardoor het mooie boek "de Bond van Plattelandvrouwen of Vro uwen van Nu in Limmen helaas moet worden gesloten. Gerda Kuyper - Bruschke 33

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2015 | | pagina 34