moeder terecht konden. Na het overlijden van mijn moeder kwam de oudste zoon van Coos, Dirk, bij ons oppassen. Nadat Dirk later zijn rijbewijs had gehaald, werd hij toneelmeester, want het werd voor Christiaan zo veel te veel. Hoe ziet jouw leven er nu uit Nu dat Christiaan gestopt is met werken, hebben we heerlijk de tijd om samen ontspannen dingen te doen. We wonen hier nu in Castricum in een prachtig appartement. e houden allebei van bridgen, dat doen we op de club, bij vrienden thuis en met mooi weer gaan we naar restaurant Zeezicht en spelen daar bridge. En daar genieten we volop van! Ge Ku ruschke En hoe ging dat bij Coos thuis? Het was echt een geluk dat Coos zo kordaat was. Naast ons optreden, bestond haar gezin uit zes personen, haar echtgeno ot en vier kinderen. Verder werkte zij in de verpleging op Duin en Bosch en was ze voorzitster van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen, een echte duizendpoot dus. Toen Coos haar man stopte met werken, wilde Coos ook meer thuis zijn. Ik wilde doorgaan, dus ging ik verder met Tosca Chabot. Dat heb ik twee jaar gedaan, toen ben ik ook gestopt. Het samen optreden hebben wij zestien jaar gedaan, van 1964 tot 1980." S. noeplustige. zwangere dames Beste Loes en Chri stiaanhartelijk bedankt voor de gezellige gesprekken. Ik vind jullie een heerlijk stel mensen. En Loes, wat weet je de teksten nog goed en wat heb je nog een volume als je de liedjes zingt! Ik heb ervan genoten. Rest mij jullie samen nog heel veel mooie jaren toe te wensen. 17

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2014 | | pagina 18