uitspraak ontlokte "wird gearbeitet?" aannemer Cor Krom 's morgens bij Tinus op de koffie. Gezellige Omdat Tinus veel auto's uit Duitsland importeerde moesten deze 43 vrijgesteld, Deze vrachtwagentjes waren vooral in trek bij de bollenboeren uit Heemskerk. Zo was er iemand, die er ook één besteld had en hij zat op het kale verroeste chassis van wat zijn vrachtwagen zou worden. Hij vroeg wanneer zijn vrachtwagen klaar zou zijn, maar Tinus zei wijselijk niks en vertelde dat dat nog wel even zou duren. Ook had Tinus via Wil ter Haag, een autodealer uit Venlo, vaak de nieuwste Mercedessen en Opels in huis, nog voor de officiële dealers deze in huis hadden. Dit zette wel eens kwaad bloed. Tinus hield wel van een beetje show. Zo liet hij door W inder de nieuwste Mercedes in de takels hangen en maakte hij ook gebruik van de originele Mercedes vlaggen. Dat mocht dus niet. Ook liet Tinus wel eens een reclamevliegtuigje rondvliegen boven Al k maar en de Bollenstreek. Ook stuntte hij eens bj de RAI door buiten op de parkeerplaats een Hanomag Henschel neer te zetten met zijn eigen reclameborden met logo TM er b[j Deze H anomags waren oorspronkelijk voor de export naar Amerika bestemd, maar werden niet opgehaald uit het douanedepot. had opgekocht en daar was de Nederlandse importeur zachtjes gezegd niet blij mee. Hij zorgde er overigens wel voor, dat alles er piekfijn uitzag in de garage, wat een Duitse collega de hier noch wohl Met bloemendagen had hij bijvoorbeeld mooie zwarte grond in de showroom liggen met hyacinten e.d. Ook keerde hij regelmatig de vuilnisbakken om, om te kijken of er niet nog iets waardevols, onnodig werd weggegooid zoals restjes loodstrips en dergelijke. Het kantoo rtj e bij de garage was net een praathuis. Daar kwamen de bloemenjongens Toon Nuyens, Jaap Houtenbos, Joop Beentjes en tijden waren dat. wel in Nederland op kenteken worden gezet. Als de controleurs van de Rijk sdienst voor het W egverkeer weer eens langskwamen,

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2013 | | pagina 44