"Aan de Schaepmanstraat. We hadden daar een heel ruim huis, pension 'Ida Margaretha' te beginnen. Theo had al 25 jaar op de vrij voor onze hobby's, en de drie kleinkinderen. hoop dat ik nog even wat tijd krijg." 22 I/Waar woonden jullie in Alk maar daar ben ik begonnen met kamers te verhuren op basis van logies met ontbijt. Dat liep al heel gauw hartstikke goed. Soms moesten we onze gasten zelfs bij de buren onderbrengen. Daarom hebben wij de boel verkocht en zijn naar Koedijk verhuisd om daar ons hot el weg gezeten, die zag het wel zitten, ook de kinderen wilden het wel. Zij zaten inmiddels op de middelbare school en veel klasgenootjes woonden in Koedijk. Langzamerhand hebben wij het huis ernaast kunnen kopen zodat wij het pension konden uitbreiden tot achttien kamers, onze doelgroep was groepsreizen. Het liep allemaal prima, maar altijd druk, daarom vonden we het mooi geweest en hebben het spul dertien jaar geleden verkocht. Toen zijn we hier weer in Al k maar gaan wonen en kwam er meer tijd Van jongs af aan was Theo al bezig met het organiseren van puzzeltochten voor wandelclubs, later werd dat ook voor autoclubs. Toen kwamen de wegraces en ijs speedway er nog bij en ook daarmee was Theo heel actief. We hebben er inmiddels plakboeken vol van. Theo was ook zeer betrokken bij alles wat er in het buurthuis hier gebeurde. Al met al, Theo en ik hebben hier tien fijne jaren gehad. Helaas is hij drie jaar geleden overleden. Mijn gezondheid is nu door ziekte ook heel kwetsbaar, maar ik geniet nog alle dagen van mijn (schoon)kinderen en kleinkinderen: Nick, C arina en Leonie. Ik Lieve M arth a, dank je wel voor de gezellige uren en je openhartige verhalenJe bent een warm, hartelijk mens, een echte doorzetterIk wens je nog een hele fijne tijd toe daar op dat mooie stekkie in Alk maar Gerda K uyper -B ruschke

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2013 | | pagina 23