foto's bewaard gebleven. "LEVENSKUNST" kampen met allerlei kwaaltjes en je woont in "De Cameren". Vooral die met steun van een stok (rollators waren er in die tijd nog niet). Maar... je avontuur beginnen. Je let goed op de auto's en hun bestuurders die aandacht van zo'n mooie vent en je dag is weer mooi gekleurd. Ik noem zoiets "LEVENSKUNST". 44 Ook trok hij er graag op uit met vrouw en kinderen, Onderweg parkeerde hij de auto dan in de berm en spande een groot stuk zeil achter de auto. De hengels, nog in foedraal, fungeerden dan als tentstok. Arie fotografeerde ook veel, zo zijn nog heel wat leuke Dit was een kleine greep uit het leven van Arie, Er zullen ongetwijfeld meer van dit soort verhalen de ronde doen, maar ik geloof dat dit verhaal een redelijk beeld geeft van de mens Arie Krom, Ad Hoek Stel je dat eens voor, je bent al een aardig eind in de tachtig, je hebt te benen geven veel problemen, het lopen gaat moeizaam en lukt alleen vindt aandacht van het manvolk erg belang rij k, daar kan je nog steeds van genieten. Alle en daarvoor moet je niet in De C ameren zijn, de heren zouden nog van slag raken! En dan opeens krijg je dat lumineuze idee, Je probeert met veel moeite vanaf De C ameren naar de Rijk sstraatweg te lopen. Je gaat natuurlijk wel eerst even rusten op het bankje daar op de hoek en dan kan het langsrijden, komt er dan een mooie Mercedes of een BMW a an met een leuke vent van een jaar of vee rtig achter het stuur: sla dan je slag! Loop, wel moeizaam natuurlijk tot midden op de rijbaan en steek dan gauw je stok omhoog. Natuurlijk moet die (leuke) vent dan stoppen. Kre un daarbij dan wel een beetje maar zeg dan dat je niet verder kunt lopen en dat je toch echt terug naar De C ameren moetW edden dat hij je helpt instappen en je naar de Cameren rij dt! Op die manier heb je wel de Dit heb ik jaren geleden een oudere dame hier in Limmen echt zien doen G. Kuyper-Brusch ke

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2012 | | pagina 45