VOORWOORD op maandag geopend zijn zodat u foto's kunt laten scannen. opgeleverd. De gedachten gaan uit naar een "verborgen hofstede", Ron D 2 immen, ons van onze Ook in 2012 zullen wij, de Sti chting Oud Li beste kant laten zien. De donateuravonden en het boekje vormen naast de activiteiten aan de Schoolweg het hart van onze werkzaamheden. Ook nu weer hebben de schrijvers zich ingezet en bevat het boekje een aantal zeer gevarieerde onderwerpen en dat maakt het ook zo leuk om te lezen. Het schrijversteam heeft versterking gekregen van Ad Hoek. Zijn eerste bijdrage bestaat uit een beschrijving van de sportieve carrière van ons aller bekende Arie Krom. Ik wens Ad veel plezier en hoop nog vele verhalen van hem te mogen lezen in het boekje van onze Sti chting. Op de donateuravonden van 2011 heeft u kunnen genieten van de lezingen over de Hogeweg en het Stet. Als geen ander wist Kees Kroone de zaal te boeien en Piet van der St een had veel speurwerk verricht om tot een goed verhaal te komen. De verwachting is dat wij ook voor dit jaar op bijval kunnen rekenen, als de Dusseldorperweg ten tonele wordt gevoerd met sprekers als Kees A dmiraal, Jos Henselmans en Piet van der Steen, Limmers in hart en nieren en zomaar bereid om u een mooie avond te bezorgen. Nogmaals wil ik u wijzen op onze foto activiteiten. Ondanks het feit dat wij re eds over duizenden foto's beschikken in ons archief, zoeken wij nog steeds naar materiaal om in de toekomst gebruik van te kunnen maken. Het is algemeen bekend - neem ik aan - dat wij Tot slot wil ik u niet onthouden dat het archeologisch onderzoek van Hooghuizen, op het land van Konijn, interessante informatie heeft een bouwwerk enigszins te vergelijken met Dampegheest, een geweldige ontdekking. Later komen we daar nog op terug uinda m

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2012 | | pagina 3