daar weer binnen mocht de gemeente dan 'bestemmingsplannen' opstaan en met z'n allen de zaal verlaten. De directeur 32 maken. Al met al een periode waarin het extra goed opletten was en waarbij wij uitstekend werden bijgestaan door de Dienst Gemeentewerken. Geregeld werden met de betrokken gemeenten door het Provinciaal Bestuur vergaderingen belegd. Alles was, naar onze mening, goed geregeld met één nadeel: de benodigde stukken kwamen steeds te laat en er ontstond dus een tekort aan tijd om alles goed door te nemen en te beoordelen. Wij hebben toen diverse gemeenten benaderd en met hen afgesproken dat we deze gang van zaken niet meer pikten en voldoende tijd moesten hebben om de plannen te bestuderen. Zo niet, dan zouden wij de komende vergadering Gemeentewerken (Ad Hopman) en ik gingen op de afgesproken vergaderdag naar het gemeentehuis in Al k maar (de stukken waren weer te laat). Ieder was aanwezig, inclusief de Gedeputeerde van de Provincie. Direct na de opening vroegen wij het woord en gaven uitleg over het weer te laat zijn van de stukken en verzochten een ieder (volgens afspraak) op te stappen en de zaal te verlaten.T ot onze grote verbazing bleef iedereen zitten, ook de burgemeesters van de kleine gemeenten om ons heen! ^W ij waren de enigen, die toen maar opstapten! Dit was voor ons een enorme teleurstelling maar dat schijnt erbij te horen; politiek gaat schijnbaar soms voor eerder gemaakte afspraken! Terugkijkend op de periode Limmer Gemeenschap 1974-1982 kan ik zeggen, dat ik enorm veel heb geleerd van: - Burgemeester Molhoek op het gebied van bestuurskunde. - Piet van der Steen met zijn enorme kennis over de gemeente Limmen, haar inwoners en de geschiedenis van land en dorp. - Hr. van Deutekom op het gebied van de werking van en omgaan met het ambtelijk apparaat. De goede informatieverstrekking kwam van hen, de foute n die ik 33 ermee maakte waren van mij. Met dank aan een ieder voor hun bijdrage aan dit stukje Elly Vreeburg

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2012 | | pagina 33