gsggs V De B oerenpartij bestond toen uit de leden Arie Groot en Jaap Kaandorp, die wegens overlijden de plaats van zijn vader had ingenomen. Door zon meerderheid van één part ij in de gemeenteraad was er geen oppositie meer. De Limmer Gemeenschap had altijd de overhand. geschreven), Piet van der Steen, Karel.Stroethof (later vervangen door A. P epping) en Nic.Z omerdijk, die fractievoorzitter was. Gemeentebelangen (2 leden). Maarten Meyer en Jan. Stikkel. Boerenpartij 2 i eden A ntoon Nuyens en Arie Kaandorp. De raad koos de heren Kroone en Meyer als wethouders. ■iSMÊlSSSm et oude gemeentehuis ernieuwing De landelijke politieke partijen plaatsten het landsbelang steeds meer boven het plaatselijke belang en dat veroorzaakte onvrede binnen veel gemeentes. In 1970 kwamen er gesprekken op gang tussen de fracties en achterban van de KVP en de GB om te zien of er in de toekomst meer samengewerkt zou kunnen worden. Uit de twee oude fracties KVP en GB ontstond een nieuwe partij, namelijk de Lim mer Gemeenschap die zijn naam te danken heeft aan de heer Nic.Z omerdijk. Deze nieuwe fractie bestond uit de leden: An van Bleisem, Nic.K roone, Ab Kuys, Rein Koelemey, Maarten Meyer, Gerard Rietveld, Piet van der St een, Jan St ikkel en Nic. Z omerdijk. In 1973 gaf J an Stikkel zijn plaats over aan Beb van der Meer. Bij de verkiezingen van 1974 diende een nieuwe poltieke partij zich aan. Kees D ekker stelde zich kandidaat voor de CPN en werd gekozen. (In het jaarboekje van 2011 kunt u van alles over de 28

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2012 | | pagina 29