Jaargang nr. 24 2010 Er ging dan altijd iemand met de pet rond om de onkosten te dekken. Na mijn dankwoordje was 't laatste lied altijd "Mooi was die tijd" van Corry Konings, dat luidkeels meegezongen werd. Na afloop afwassen, de tent plat en zorgen dat het meeste weer aan de kant was. Dan met zijn allen naar De Burgerij. Het waren feesten die wij nooit meer zullen vergeten. Mijn eerste Limmer kermis was in 1966. Ik bleef slapen bij Ina Valkering in Limmen, Zaterdagavond naar Siempie Admiraal, dolle boel! En gezellige jongens die ons thuisbrachten. Zondag weer met z'n allen naar Siempie, om 4 uur sloot het café en kwam de zuster van Kees Zonneveld met een witte kever voorrijden. Er werden heel wat personen in gepropt! Wij gingen bij de familie Zonneveld soep en brood eten, erg gezellig. Daarna te borrelen bij de ouders van Jan Veld. Vader was net terug uit Frankrijk gekomen en had rum meegenomen, dat moesten de mannen ook proeven. Verder ging 't feest door bij Siempie, waar ook altijd door de band een kermishit gespeeld werd. 't Waren mooie tijden! Limmer kermis vanaf 1972. In ons trouwen zijn Antoon Kroon en Nel Kroon heel lang met Regien en Ton Bolten op zaterdagavond naar café 't Putje geweest waar je heerlijk kon dansen. 's Maandags gingen wij te deunen bij het Parochiehuis. Alleen toen Rob Kroon nog maar een paar maanden was, bleef ik een jaar thuis. Antoon ging met buurman Ton Bolten te deunen. Ze gingen naar verschillende cafés en toen die gingen sluiten, gingen ze nog in de bakfiets met Kees Dekker naar café 't Putje. Soep voor de hele club 41

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2010 | | pagina 42