Jaargang nr. 24 2010 VOORWOORD Geachte donateur, De donateuravonden met als onderwerp kermis waren weer een geweldig succes, het "feest van de herkenning" hoorde ik iemand zeggen en dat was het ook. Ook dit jaar heeft de Stichting Oud Limmen zoals gezegd niet te klagen over belangstelling, dit uitte zich vooral in het aantal aanmeldingen voor de donateuravonden en een toename van het aantal nieuwe donateurs. Ook nu weer kregen wij signalen om de donateuravonden voor iedereen, dus ook voor niet-donateurs open te stellen. Dat is echter niet de bedoeling, wij houden vast aan het geven van de avonden speciaal voor de donateurs. Een uitzondering wordt gemaakt voor de Zonnebloem en de Cameren waar wij een extra presentatie voor geven. Elk najaar houden wij een open avond met andere onderwerpen en dan is iedereen welkom. De vraag is echter of wij kunnen volstaan met 2 donateuravonden zeker afgezet tegen het aantal donateurs, er bereiken ons reacties waaruit blijkt dat donateurs denken dat er toch geen kaarten voorhanden zijn en dus maar niet reageren. Dat is geen goede zaak! Volgend jaar gaan wij hier rekening mee houden in de vorm van een extra avond als dat nodig blijkt te zijn. Steeds dichterbij komt de ontwikkeling van de Museale Hoek. Zoals u wellicht weet is de voormalige brandweerkazerne toegewezen aan de stichting Bollenmuseum, ooit gevestigd geweest in Vredeburg en daarvoor -inderdaad- in het voormalige schoolgebouw en latere brandweerkazerne. Al jaren is er sprake van de Museale Hoek maar het bleef bij "praten over". Of de Museale Hoek er gaat komen is van verschillende factoren afhankelijk en zeker niet in de laatste plaats van de financiële middelen. De verschillende partijen gaan binnenkort rond de tafel om alle mogelijkheden te bespreken, wij wachten af wat de uitkomst zal zijn. Net als andere jaren bevat dit boekje weer een aantal leuke verhalen daarom wens ik u veel leesplezier toe! Stichting Oud-Limmen Ron Duindam, voorzitter 2

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2010 | | pagina 3