Jaargang nr. 23 2009 dat komt er gewoon niet van. Ik heb hier altijd wel wat te doen, dus ik mis het helemaal niet. Klaverjassen, ja, dat mag ik wel graag doen. Wim en Koos waren eerst ook bij vader aan het werk, maar zij zijn allebei ander werk gaan doen. En tegen mij zeiden ze: "Blijf jij hier maar bij vader thuis. Jij bent de jongste. Wij als ouderen zullen daarom buitenshuis meer verdienen dan jij". Nou, dat was goed. Een jaar of wat geleden ben ik geopereerd in Beverwijk. Ik kon niet meer slapen van de pijn en ook het lopen ging moeilijk. Dus ik naar de dokter; er werden foto's gemaakt en daardoor wisten ze al gauw dat mijn heup en rug versleten waren. Er moest geopereerd worden. Omdat de wachttijd in Alkmaar lang was, kwam ik binnen 14 dagen in Beverwijk terecht. Ik dacht nog: "Noh, met een dag of 14 ben ik wel weer thuis". Maar het werden wel zeven weken door bloedingen en zo. Ik ben daar heel goed verzorgd. De zusters zeiden al: "Jij laat je lekker verwennen!" Toen heb ik gezegd: "Dat is voor jullie wennen, zusters, maar ik ben gewend verwend te worden!" Ze dachten daar, dat ik ook een liesbreuk had, maar zelf dacht ik van niet, hoor. Het is vast een verkleving of zoiets. Maar goed, ik moest nogmaals geopereerd. Toen de dokter later bij mijn bed kwam, zei hij: "Man, wat was het een rommeltje bij je! Ik ben heel wat tegen gekomen", waarop ik zei: "Een rol prikkeldraad zeker? En een stuk touw en zo?" Maar de dokter heeft, zoals hij zei, alles netjes op een rijtje gelegd, een matje erop gedaan en klaar is Kees! Zo, en nu is het mannetje er weer!

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2009 | | pagina 60