JAARGANG NR. 20 2006 Dat bracht aanzienlijke notariskosten mee, en zo waren er nog wat onvoorziene uitgaven geweest. Maar het beleid werd bijgesteld. Zo hier en daar wat bezuinigingen en een kleine contributie verhoging. Dat werkte kennelijk goed want de jaren daarna ging het weer heel goed met de kas. In 1986 was penningmeester Bakker 25 jaar in het bestuur en dat ging niet geruisloos voorbij. Voorzitter Min sprak lovende woorden en overhandigde een mooi cadeau. in 1992 vormden de volgende heren het bestuur: Voorzitter Gert Min, secretaris/penningmeester Niek Bakker, leden: Peter Lute, Louis Al en Co Hoogeboom. Maar een jaar later gaf voorzitter Min te kennen dat hij wilde stoppen. Hij was toen 70 jaar en Gerrit vond het welletjes zo. Hij wilde niet als voorzitter ten grave gedragen worden, zo stelde hij. Zijn opvolger werd Kees Kroone, een man met behoorlijk wat bestuurlijke ervaring. Maar Kees begreep dat het niet eenvoudig zou zijn. Gerrit Min had 22 jaar ervaring en kende zijn pappenheimers door en door. De vereniging bestond in 1998 65 jaar en dat werd weer herdacht met een samenzijn. De dragers kregen als cadeau een couvert met inhoud. In dat jaar overleed plotseling het bestuurslid Co Hoogeboom. Dat was een harde klap voor de vereniging want Co was zeer nauw bij het werk betrokken. Zijn plaats in het bestuur werd ingenomen door Ber Hes in het jaar 2000. Zijn werk door zijn dochter Lia. En zo was dat 70 jaren lang gegaan: Bestuursleden en dragers kwamen en gingen. Maar steeds bleef de degelijkheid de boven- toon voeren. Het is voor ons dorp een onmisbare vereniging. Met dank aan dhr. Niek Bakker voor de beschikbaar gestelde gegevens. PA.van der Steen 63

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2006 | | pagina 64