JAARGANG NR. 20 2006 VOORWOORD Op het moment dat dit leest is de donateurs avond gehouden op 20 januari al weer een tijdje achter de rug. Niettemin wil Ik toch nog even terugkijken. Wij kregen veel positieve reacties op de inhoud van deze avond, dat was voor ons natuurlijk een geweldige opsteker. Misschien is het u als donateur ontgaan, maar achter de schermen is hard en zorgvuldig gewerkt, door ons foto-en filmteam om samen met Antoon v.d.Kolk en Jo Henselmans deze avond tot een succes te maken. Op die avond werd door mij een beroep op u gedaan om met ons mee te denken over onderwerpen voor donateurs avonden in de toekomst, via dit voorwoord herhaal ik dat verzoek en hoop dat u daar gebruik van gaat maken. Dat er meer belangstelling komt voor de Stichting Oud-Limmen kunnen we merken aan een toename van het aantal bezoekers en een uitbreiding van medewerk (st) ers in de uitvoering van een aantal werkzaamheden. Op de donateuravond werd uitgelegd dat donateurschap met ingang van 2006 met 1 euro wordt verhoogd, dus van 7,50 naar 8,50 dit in verband met de vaste lasten van ons pand. Onze werkzaamheden zijn gericht op het verleden, maar ons beleid richt zich op de toekomst. Zoals u in de krant heeft kunnen lezen staat er voor de museale hoek heel wat te gebeuren. Allereerst heeft de samenwerking tussen de Stichting Bollenmuseum en de Stichting Oud-Limmen tot doel om het voormalige schoolgebouw/badhuis/consultatiebureau/bollenmuseum met vereende krachten te onttrekken aan de bouwvallige staat waar het nu in verkeert en het om te toveren in een functioneel gebouw met een monumentale uitstraling. 2

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2006 | | pagina 3