JAARGANG NR. 20 2006 meissie stoppen ze meteen" Dat al gauw zei Marga: "Kom maar moeder, we kunnen meerijden. Toen we bij de Kerkweg uitgestapt waren, draaide de chauffeur meteen weer om. Volgens mij had hij niet eens naar Limmen gemoeten. Elly is aan de Havo door gaan leren. Later is ze net als Wout 'geëmigreerd' naar Akersloot, de rest woont allemaal nog op Limmen. Jammer toch dat mijn man niemand heeft zien trouwen, dat vind ik nog steeds heel erg, dat hij dat niet heeft mogen meemaken. Zo zie je maar; gezondheid is alles en dat is het. Liever langs de lijn dan in het bejaardentehuis We hebben 31 jaar aan de oude Uitgeesterweg gewoond. Toen Kees aangaf geen zin meer te hebben in het boerenbedrijf is de hele boel geveild. Jan Wokke heeft dat nog gedaan (dat was zijn laatste keer). Alles werd verkocht, zelfs een hoop stenen, die achter het huis lag. Bij de gemeente kon ik een stukkie grond kopen aan de Hogeweg, maar dat wilde ik niet, ik heb altijd aan deze kant van de Straatweg gewoond. Maar gelukkig was er ook aan de Sportlaan ruimte. Daar hebben mijn jongens en aangetrouwde kinderen een mooi huisje gebouwd. Toen had ik nog 6 kinderen thuis. Van daaruit zijn ze allemaal getrouwd. Ik heb daar zo'n 9 jaar gewoond. Toen ben ik naar de Lage Weide verhuisd. En nu woon ik in de nieuwe Cameren. Denk niet dat het bij ons alles kommer en kwel was hoor, want er zijn ook heel veel mooie dingen gebeurd. Wat denk je, ik heb 31 kleinkinderen en 23 achterkleinkinderen en de 24e op komst. Ook heb ik al jaren mijn kaartclub, al mijn jongens zitten op voetbal en daar mag ik nog graag naar toe gaan. Zelfs in de krant stond een stuk over het voetballen met een foto van mevr. Donker en mij met de tekst: "Liever langs de lijn dan in het bejaarden- huis' 29

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2006 | | pagina 30