Wasterweg 90 Jaargang nr. 18 2004 bed gekropen, zodoende kon ik nog even blijven. Daar had ze zo'n lol om. De volgende dag was ze dood. Ik was zo blij dat ik 's avonds nog bij haar langs ben geweest. Maar goed, toen ben ik voor mezelf begonnen, het was al langer de bedoeling. Ik heb mij toen vooral met het broeien van tulpen beziggehouden, zodat ik de hele winter kon tulpen trekken. Dat was mooi werk. In november 1974 had ik al een heel mooie tulp ontwikkeld, 'Tommy'. Prachtig was dat, heel veel mensen kwamen kijken. Het was niet zo'n sterk ras, daarom zijn ze er nu niet meer. Maar het bedrijf groeide wel. Ik had een man of vijf in dienst. Het heeft me heus niet altijd meegezeten, hoor, daarom ben ik misschien wel zo'n volhouder geworden. Dat knokken had ik wel nodig de afgelopen twee jaar na mijn ongeluk. Alle dagen oefende ik. Iedereen stond er versteld van dat ik later toch weer kon lopen' LIMMEN Woonhuis, kassen en bt.bollenland. Woonbuis, Woonkamer (25 m2), eetkamer, mod. keuken en bijkeuken. le etage: 3 si.karners, kamer met CV-ketel en boiler. Ruime garage, kantoortje 3 kassen uitgebreide kassenbouw mogelijk). loods, koellheetstookruirnte. Perceel opp. 7ooo rn2, onderbevloeiing en bemaling. Noodwoning- woonk. met open keuken, 2 si.kamers. Opl. in nader overleg. Prijs no.t.k. Het bedrijf te koop U was toch actief bij de Vereniging Groei en Bloei? 'Jarenlang ben ik de Keurmeester geweest in Heiloo bji onder andere de tuin. Die tuinkeuringen deed met nog een paar mensen. Voor mij was vooral belangrijk in de beoordeling: wat hebben de mensen er zelf aan gedaan? Ik bedoel, dat ik heel goed kon zien of er de nodige uren aan besteed waren door de mensen zelf. Om het een hovenier te laten doen, dat is geen kunst" 39

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2004 | | pagina 40