ATTA€K Jaargang nr. 18 2004 De Stichting Oud Limmen is opgericht in 1986 en heeft nu dan eindelijk een eigen onderkomen. De periode van vergaderen in de huiskamer of waar dan ook is voorbij. Er is in het afgelopen half jaar enorm veel werk verzet. Zo'n vijftien vrijwilligers hebben ons fantastisch geholpen. Het pand kennende zult u begrijpen, dat wij met bijzonder veel achterstallig onderhoud te maken hebben gehad. De firma C. Bos leverde, daar waar noodzakelijk, vakkundige bijstand. Sommige zaken kunnen en mogen nu eenmaal niet door vrijwilligers worden afgehandeld. We hebben hier immers te maken met een ruimte waar veel mensen komen. Er dient dus zorgvuldig gehandeld te worden. Het pand moest in zijn geheel worden opgeknapt - van houtwormbestrjding tot een nieuwe voordeur. last van houtworm? BEL GRATIS: OSOO - 0242000 Het is opvallend hoeveel jonge ondernemers oud Limmen hebben geholpen. Hulp in de vorm van financiële ondersteuning, korting op materialen, niet in rekening brengen van arbeidsloon en advisering, enz. Sponsoring in de breedste zin van het woord. Zonder hun hulp zou het absoluut niet mogelijk zijn geweest dit prachtige resultaat neer te zetten. De acceptgiro-actie onder de bevolking - die overigens nog steeds loopt - is een succes geworden en tevens een bewijs van betrokkenheid. Tot nu toe ontvingen we ca. 7000,-. 2 Attack Postcontrol ia reeds 3S jaor gespecialiseerd in houtverduurzaming er* vogclwering. Gratis vrijblijvend inspectie en advies. Door- heel Nedarlartd. ALKMAAR f lï F Ii ri ltt1T.BF.OTH

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2004 | | pagina 3