Jaargang nr 15 2001 snel een lijst met 25 personen en meende dat een 5e blokje (van 5 woningen) nodig zou zijn. Het bestuur wilde dat bewaren voor de volgende fase. Want als het tehuis gebouwd zou zijn en het sportterrein vrij kwam, moesten er minstens nog 30 huisjes gebouwd worden. Het bestuur werd gevraagd hoe die de verzorging en evt. verpleging vanuit het verzorgingstehuis dacht te gaan realiseren. Dat moest los staan van de verpleging in het tehuis. Mensen mochten niet de indruk krijgen dat ze in de huisjes verzorging kunnen krijgen. De opnamecie. kreeg de taak de mensen ervan op de hoogte stellen dat er alleen in noodgevallen hulp zou zijn vanuit het tehuis. Ook wilde dr. Bremmers weten in hoeverre de opnamecie. toezeggingen kon doen. Dit i.v.m. voorverkoop van de eigen woning. Pastoor zou ook graag beter geïnformeerd willen worden over huurprijs, omdat dat bij sommige mensen wel mee zou spelen in hun besluit. Het had nog heel wat voeten in aarde voordat de opnamecie. een lijst aan het bestuur wilde voorleggen. Ieder lid had wel een paar aanmeldingen, maar het overleg liep schijnbaar moeizaam. De voorzitter stelde dan ook voor een contactavond voor de opnamecie. te houden, maar dat kwam niet van de grond. Er moest wat meer publiciteit rond de stichting komen; besloten werd om enkele artikelen in Sursum Corda en Uitkijkpost te plaatsen. In een latere vergadering drong ook pastoor aan op het geven van ruchtbaarheid en bood aan dat vanaf de kansel te doen. Uiteraard kreeg men ook nog te maken met twijfelaars en afzeggingen omdat de mensen al een andere oplossing vonden. Het bleef dus een voortdurend schuiven en aanpassen van de lijst. Eén woning besloot men vrij te houden voor urgente gevallen. In november '67 ging de eerste paal voor de bejaardenwoningen de grond in. 68

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2001 | | pagina 69