Jaargang nr 15 2001 vertelde dat hij al sneeuw had geruimd; voor het eerst in zijn leven. Ze hoopten dat het paar nog een paar tevreden jaartjes mocht hebben. Maar dat was niet het geval. 1963; Een feestjaar De feestelijkheden begonnen met een mozaïek in de tuin; een zuster die een kind en een bejaarde begeleidde. Op 15 Aug. werd het gouden priesterfeest van pastoor Bangert met grote luister gevierd. Tegelijk ook het diamanten feest van de kerk. Pastoor Voets hield drie avonden een uiteenzetting over heden en verleden van Limmen. De week erop was er een gezellige avond voor de bejaarden en afzonderlijk voor de zusters. De maanden oktober en november stonden in het teken van het gouden jubileum van het Maria-oord. (Overigens was het huis pas 49 en ging het haar 50e jaar in). In de "Sursum Corda" werd een oproep geplaatst voor een feestcommissie. Deze werd samengesteld en wist in enkele weken een prachtig feest te organiseren. Voor de hoogtijdag op 24 nov. was het congregatiebestuur uitgenodigd, de oud-oversten en 2 van de eerste zusters. Zo hadden ze dus 20 gasten. Na de heilige mis en het feestontbijt in de refter met in totaal 45 personen was het tijd voor feestelijkheden, toespraken en cadeaus. Van het gemeentebestuur kregen de zusters een prachtig bloemstuk en een pick-up. Anderen boden platenbonnen aan en diverse nuttige cadeaus. De kroon werd gespannen door de aanbieding van een tafeltje en stoel voor het kamertje van iedere zuster. Eén exemplaar werd aangeboden, de andere zouden komen als de kamertjes klaar waren. Op 26 nov. was de feestdag voor de bejaarden. Om 11 uur bijeenkomst in de grote herenkamer; een lied en bloemen. P. Groot hield een speech en bood een enveloppe aan met ca. 140,- Een prachtige gift voor ca. 60 personen. Dinsdag-, donderdag- en vrijdagavond waren de zusters en de bejaarden uitgenodigd in het St. Maarten, voor een uitvoering door de turn- en toneelclub. 60

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 2001 | | pagina 61