Jaargang nr. 13 1999 ACTIVITEITEN VAN DE STICHTING "OUD LIMMEN" Donateursavond: Het thema was geschiedenis van de taal, dialecten en familienamen. In de pauze konden vergrotingen van oude ansichtkaarten van ons dorp bewonderd worden en een boek waarin de Limmer families in de vorige eeuwen staat opgetekend. De belangstelling was zeer behoorlijk en het was weer een leerzame avond. Nieuwe penningmeester/donateursadministratie: W. Vaandrager heeft de plaats van P. Brouwer ingenomen, die wegens drukke werkzaamheden niet langer kon aanblijven. Werkgroep fotografie: Tot zijn en onze grote spijt mocht onze fotograaf C. Beentjes niet langer boven de bak met chemicaliën hangen. Hij heeft zich altijd bijzonder voor de Stichting ingezet. Veel Veel tentoonstellingen en foto-activiteiten werden door hem ver zorgd. Hij heeft eigenhandig voor waardige opvolgers gezorgd: Peter Valkering en Henk Nuyens. Verse mensen, met een hoop goede ideeën en energie. We hopen dat wij nog lang met deze nieuwe krachten mogen samenwerken. Kees zal zelf nog enige tijd het fotoarchief blijven beheren. Jaarmarkt: Dit jaar had de stichting weer een wedstrijd georganiseerd met foto's. Deelnemers moesten de locatie noteren van bedrijfsgebouwen, waarvan een detail te zien was. Ondanks een strikvraag waren er veel goede antwoorden. De winnaars waren fam. Hogeboom, Middenweg 49, C. Dekker, Hyacinthenlaan 16, C. Baltus, Hyacinthenlaan 15, T. Glorie, Dampegheestlaan 7, Gerda Kuyper, Burg. Bosmalaan 10. 52

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 1999 | | pagina 53